Microsoft Surface Duo сертифікований FCC
Технологииportaltele.com.ua24 июля 2020

Microsoft Surface Duo сертифікований FCC

Microsoft Surface Duo є одним з найбільш очікуваних пристроїв цього року. Софтова гігант вперше продемонстрував його в жовтні 2019 року. Очікувалося, що смартфон буде випущений в продаж ближче зими, однак тепер він з’явився в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США, що зазвичай означає швидкий запуск пристрою.

Згідно з публікацією FCC, виявленої інтернет-ресурсом Droid Life, північноамериканський регулятор протестував обидва екрани, шарнірний механізм і, природно, мережеві можливості пристрою. У результатах одного з тестів згадується наявність NFC-модуля, проте видання Windows Central стверджує, що його буде не можна використовувати для безконтактної оплати.

Сама Microsoft обіцяла випустити свій перший за багато років смартфон до сезону новорічних свят 2020 року. Однак тепер є висока ймовірність того, що Surface Duo можна буде придбати ще до святкового сезону, адже договір про нерозголошення з FCC діє до 29 жовтня, після чого регулятор опублікує фото і докладні специфікації пристрою, а Microsoft напевно не хоче, щоб його характеристики були розкриті до офіційного релізу

Згідно з попередніми витокам, перше Android-пристрій в сімействі Microsoft Surface буде засновано на чіпі Qualcomm Snapdragon 855 в поєднанні з 6 Гбайт оперативної пам’яті. Його головною особливістю стане наявність двох 5,6-дюймових AMOLED-дисплеїв, які будуть доповнювати один одного. Очікується, що Surface Duo отримає одну 11-Мп камеру, Android 10 і підтримку фірмового стилуса Surface Pen.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))