Технологииitsider.com.ua25 мар.

Microsoft тестує безкоштовний багатокористувацький режим для безкоштовних ігор

На початку року Microsoft пообіцяв, що членство Xbox Live Gold більше не буде вимагатися для гри в безкоштовні ігри, такі як Fortnite і Apex Legends, онлайн. Тепер компанія приступила до тестування оновлення інформаційної панелі, яке дозволяє змінити цю політику.

nk_hauz/-mwczgiucwnvl0ujfcih.jpg

«Тепер учасники тестування програм раннього доступу можуть оцінити оновлення, завдяки якому не доведеться оплачувати Xbox Live Gold на Xbox Series X/S і Xbox One, щоб грати в F2P-ігри. Функція поки що доступна не у всіх іграх, але поширюється також на групові чати і пошук груп», — заявили в Microsoft.

Несподіваним доповненням стала можливість створювати групові чати для передплатників, які не мають тарифу Gold.

Рішення Microsoft скасувати вимогу про оплату для багатокористувацьких ігор з умовою freemium було прийняте після того, як компанія змінила свою політику в зв’язку з запланованим підвищенням цін на Xbox Live Gold в кінці січня.

Коли нововведення будуть доступні іншим користувачам і коли підтримку отримають всі ігри, невідомо.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.