Microsoft видалить всі завантаження Windows, в яких використовується алгоритм хешування SHA-1
Технологииportaltele.com.ua31 июля 2020

Microsoft видалить всі завантаження Windows, в яких використовується алгоритм хешування SHA-1

Компанія Microsoft оголосила про намір видалити з «Центру завантаження» (Download Center) все завантаження Windows, які були підписані за допомогою алгоритму SHA-1 (Secure Hash Algorithm 1). Це відбудеться 3 серпня, а причина цього рішення криється в тому, що алгоритм SHA-1 ненадійний і може піддавати користувачів небезпеки в разі атак з боку зловмисників.

«SHA-1 – це застарілий алгоритм хешування, який, на думку багатьох фахівців у сфері інформаційної безпеки, більше не здатний забезпечити належний рівень захисту. Використання алгоритму SHA-1 в цифрових сертифікатах може дозволити зловмисникам модифікувати контент для проведення фішингових кампаній або атак типу «людина посередині», – йдеться в повідомленні Microsoft.

Варто відзначити, що Microsoft рекомендувала відмовитися від використання SHA-1 для підпису цифрових сертифікатів ще в 2013 році. Незважаючи на те, що опис злому функцій алгоритму SHA-1 з’явилося в 2005 році, першу успішну атаку на його основі вдалося провести тільки в 2017 році, коли дослідникам у сфері інформаційної безпеки вдалося створити два файли з однаковим хешем SHA-1.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать