ТехнологииИсточник10 июл.

Microsoft виплатить своїм співробітникам "карантинний бонус" по 1,5 тисячі доларів.

Американська компанія Microsoft виплатить своїм співробітникам бонусну виплату по 1500 доларів. У компанії вирішили подякувати працівникам за роботу під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

nk_hauz/-me9ta9gdgvi6ikpgqhi.jpg

Як повідомляє The Verge, про це йдеться у внутрішньому оголошенні компанії.

"Програмний гігант зазначає, що цей одноразовий бонус є визнанням унікального та складного фінансового року, який у Microsoft щойно завершили", — йдеться у повідомленні.

Про бонус оголосила 8 липня керівниця департаменту управління персоналом Microsoft Кетлін Хоган. За її словами, він застосовуватиметься до всіх відповідних працівників як у США, так і за кордоном.

"Microsoft дарує цей бонус усім працівникам, які працювали... у компанії з 31 березня 2021 року або раніше, включаючи працівників, що працюють на умовах неповного робочого часу, та працівників, що працюють за погодинною оплатою", — пише видання.

Читайте також: У світі з’явився ще один бізнесмен зі статками понад $100 мільярдів. Хто він

Загалом у Microsoft працюють 175 508 співробітників по всьому світу. Водночас додається, що співробітники LinkedIn, GitHub та ZeniMax не матимуть права на отримання бонусу, попри те, що Microsoft володіє цими трьома окремими компаніями. Таким чином компанія виплатить на бонуси близько 200 млн доларів, що рівноцінно прибутку компанії менш ніж за два дні роботи.

Також зазначається, що це не перша ініціатива від інтернет-гігантів. Зокрема у 2020 році компанія Facebook подарувала 45 тисячам своїх співробітників по 1000 доларів кожному. Водночас подібні виплати проводили у Amazon, BT, Vox Media та інші.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...