Microsoft виплатить своїм співробітникам "карантинний бонус" по 1,5 тисячі доларів.
Технологии10 июля 2021

Microsoft виплатить своїм співробітникам "карантинний бонус" по 1,5 тисячі доларів.

Американська компанія Microsoft виплатить своїм співробітникам бонусну виплату по 1500 доларів. У компанії вирішили подякувати працівникам за роботу під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Як повідомляє The Verge, про це йдеться у внутрішньому оголошенні компанії.

"Програмний гігант зазначає, що цей одноразовий бонус є визнанням унікального та складного фінансового року, який у Microsoft щойно завершили", — йдеться у повідомленні.

Про бонус оголосила 8 липня керівниця департаменту управління персоналом Microsoft Кетлін Хоган. За її словами, він застосовуватиметься до всіх відповідних працівників як у США, так і за кордоном.

"Microsoft дарує цей бонус усім працівникам, які працювали... у компанії з 31 березня 2021 року або раніше, включаючи працівників, що працюють на умовах неповного робочого часу, та працівників, що працюють за погодинною оплатою", — пише видання.

Читайте також: У світі з’явився ще один бізнесмен зі статками понад $100 мільярдів. Хто він

Загалом у Microsoft працюють 175 508 співробітників по всьому світу. Водночас додається, що співробітники LinkedIn, GitHub та ZeniMax не матимуть права на отримання бонусу, попри те, що Microsoft володіє цими трьома окремими компаніями. Таким чином компанія виплатить на бонуси близько 200 млн доларів, що рівноцінно прибутку компанії менш ніж за два дні роботи.

Також зазначається, що це не перша ініціатива від інтернет-гігантів. Зокрема у 2020 році компанія Facebook подарувала 45 тисячам своїх співробітників по 1000 доларів кожному. Водночас подібні виплати проводили у Amazon, BT, Vox Media та інші.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)