Технологииtraktorist.uaJun 10

Міжнародна виставка сільськогосподарської робототехніки FIRA 2020 буде проведена віртуально

Міжнародна виставка сільськогосподарської робототехніки FIRA 2020буде проведена у прямому ефірі протягом 8-19 грудня.

nk_hauz/-m9och7ofmgiqcano7cw.jpg

Таке рішення було прийняте асоціацією GOFAR, яка є організатором виставки, через ризик поширення COVID-19. FIRA надасть міжнародним учасникам онлайн-доступ у прямому ефірі до спікерів, стенд-турів та взаємодії з учасниками виставки.

Для свого 5-го видання організатори прагнуть зібрати понад 3000 учасників по всьому світу (порівняно з 850 учасниками у 2019 р.). 

Ця віртуалізація послужить чудовою можливістю для сектора підвищити свою привабливість та запропонувати всім професіоналам сільського господарства, де б вони не були, можливість взяти участь у цій світовій події, обмежуючи при цьому вуглецевий слід.

Конференції та круглі столи будуть доступні в прямому ефірі та у режимі запиту після їх завершення для уникнення обмежень часових поясів.

Що стосується стендів, то вони будуть доступними і дадуть можливість переглядати відео, брошури та фотографії учасників виставки та спілкуватися з ними за допомогою чату чи відео.

Частиною програми є науковий сектор RobAgri, проведення якого відбудеться у спеціалізованій кімнаті презентації технічних та науково-дослідних проєктів.

Цього року всі виробники роботів будуть пропонувати демонстрації в реальних умовах, представлені в прямому ефірі та виключно на FIRA. Незабаром будуть відкриті реєстрації на FIRA 2020.