Технологииportaltele.com.ua22 мар.

Можливості 3D-друку покликані на боротьбу з поширенням коронавируса

Потреба в медичних приладді і обладнанні під час пандемії значно перевищує можливості існуючих виробників, тому для покриття попиту мобілізуються всі сили людства. Навіть якщо мова йде про приватних власників систем тривимірної друку.

nk_hauz/-m318cdy7nxribagttwz.jpg

В Італії, як розповідає Reuters, власник компанії по тривимірної печатки компонентів посприяв місцевій лікарні, надрукувавши на своєму обладнанні партію клапанів для апаратів штучної вентиляції легенів, яких медичного закладу гостро не вистачало. У штаті Нью-Йорк підприємці аналогічного профілю допомогли надрукувати на наявному у них обладнанні понад 300 захисних масок з забралом для місцевого центру по обробці аналізів.

Як повідомляє CNBC, обмін досвідом в умовах, що склалися критично важливий для стабільного функціонування медичного обладнання. Фахівці в усьому світі почали ділитися документацією та рекомендаціями щодо ремонту апаратів штучної вентиляції легенів. Відкриту бібліотеку інструкцій по ремонту такого обладнання формує відомий ресурс iFixit. Співробітники лікарень діляться порадами по оперативному ремонту апаратів ШВЛ або їх модернізації для обслуговування відразу декількох пацієнтів одночасно.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Російсько-українська війна, якої ніхто не хоче? Просто НЕПРАВДА. Росія вже розпочала війну, і робить неабиякі кроки для подальшого її розпалювання
Каменяр
Путин буде розповідати про міжнародне право, яке він грубо порушує ? це в тренді кремлівських довгожителів
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!