На головній вершині планети з’явився високошвидкісний інтернет
Технологииwww.poglyad.tv07 мая 2020

На головній вершині планети з’явився високошвидкісний інтернет

На Евересті встановили базові станції 5G.

China Mobile і Huawei спільно встановили три станції 5G на горі Еверест, одна з яких розташована на рекордній для подібних систем висоті.

Станції встановлені в альпіністських таборах на висотах 5300, 5800 і 6500 метрів. Для їх монтажу China Mobile направила на Еверест 150 своїх співробітників, які в ході виконання робіт проклали по горі 25 кілометрів оптоволоконного кабелю.

Чжоу Мінь, генеральний менеджер тибетського відділення China Mobile, заявив, що об’єкт забезпечить телекомунікації для альпіністів, наукових досліджень, моніторингу навколишнього середовища і потокового мовлення високої чіткості.

Цікаво, якими будуть наслідки встановлення станцій? Адже, на думку експертів, впровадження 5G може обернути прогнозування погоди в хаос. Також не варто забувати й про той факт, що вже не перший рік Еверест потопає у смітті, а цьогоріч через карантин найбільшу вершину не прибирали. Тож чи не привабить наявність нових технологій на горі ще більшу кількість туристів, результатом чого може стати й збільшення кількості сміття?

Написать комментарий