Найпровальніший смартфон року отримає друге покоління
Технологииtechnoportal.com.ua25 мая 2020

Найпровальніший смартфон року отримає друге покоління

В цьому році було багато проблем зі смартфонами, які вийшли на ринок. Це стосується не тільки труднощів у Huawei, якій треба якось звикати жити в новому світі, спорожнілому без Google. Не тільки у OnePlus 8 були проблеми через його цінник. Напевно, найбільш провальним смартфоном року (як мінімум початку) став Motorola RAZR. Компанія дуже хотіла випустити його раніше за інших і в цілому вийшло, але якість була такою, що громадськість була дуже незадоволена. Що ж тепер робити, якщо такий провал вже відбувся? Судячи з усього, компанія готова попрацювати над помилками і випустити друге покоління цього смартфона. Про це заявив один з керівників компанії. Чи вийде у них з другої спроби?

Чому Motorola RAZR є провалом компанії

Коли смартфон тільки з’явився в розділі “чутки”, багато говорили, що ось тепер це те, що треба. Після дивних форм складних Huawei Mate X і Samsung Galaxy Fold, до яких у людей було багато питань, вихід класичної “розкладачки” на новий лад здавався всім просто порятунком.

Час минав і смартфон поступово перестав бути слухом. Але чомусь він все відкладався і відкладався. В результаті вийшов, але був зібраний на швидку руку і не просто складався з проблем, а сам був проблемою. Він дуже мало працював від батареї, не відзначався продуктивністю, а ще у нього просто ламався згинаючий екран. За таку ціну купувати цей пристрій було неприпустимо.

Випуск такого смартфона раніше Samsung міг вдихнути нове життя в колись дуже сильний бренд, який зараз належить Lenovo. Але от не зрослося і далі було два шляхи – закінчити на цьому і втратити вкладені гроші або доопрацювати апарат і випустити без поспіху його в другому поколінні. Компанія вибрала другий шлях.

Коли вийде Motorola RAZR 2

Офіційної заяви про те, що новинка все ж з’явиться у продажу, поки не було. Але є дещо не менш важке з точки зору доказів. А саме, слова одного з її керівників, який за посадою просто не повинен розкидатися ними.

Настає нова ітерація. Думаю, у вересні вийде ще один – сказав генеральний директор Lenovo в Південній Африці Тібо Дуссон в подкасті Reframed Tech.

Якщо це дійсно так, то смартфон вийде дуже швидко для повноцінної другої версії. Перший складаний RARZ вийшов в лютому цього року. Всього через півроку він оновлюється. Це дійсно дуже схоже просто на виправлення помилок. Якби компанія спочатку не поспішала, а почекала поки зможе зібрати нормальний пристрій, проблем у неї було б куди менше. Але вони зробили ставку і програли.

Навіщо Motorola випускає складаний смартфон

Я можу тільки припускати, як діяла компанія і про що вона думала в лютому, коли буквально все валилося з рук.

Я припускаю, що настрої в дусі “кидай все, пішли додому” могли існувати після такого провалу, особливо, якщо компанія була впевнена, що не випускає на ринок заздалегідь сирий продукт і хоч якось вірила в його успіх. Тоді це було логічним, але через деякий час стало зрозуміло, наскільки добре продається Samsung Galaxy Z Flip.

Виходячи з цього не дурні аналітики зрозуміли, що перспективи в такому форм-факторі є і треба продовжувати щось робити, тим більше, що база у компанії є і виправлення помилок не буде таким дорогим, як створення чогось нового.

Подивимося, як будуть розвиватися події, але схоже, що новий складаний Motorola буде. А ще до осені ми чекаємо два нових складних Galaxy Fold. Та й Nokia за чутками теж щось готує. Загалом, осінь буде спекотною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Я внимательно читаю твои и его ответы.Так вот твои рассуждения -они голословные ,лишь оскорбить вызвать на такое же отношение к себе.Его,же Роджера ,более внимательные,хотя он пишет в основном твои же комментарии.Тебя думаю просто задевает то что он пишет о тебе. Между прочим ,в ОТЛИЧИЕ ОТ ТЕБЯ,западную Европу он знает, потому что не раз бывал там в командировках .Что кстати и тебе должно быть известно, потому что он писал об ИТАЛИИ,И Мальте.о СССР ОН НЕ ОБМОЛВИЛСЯ НИ ЕДИНЫМ, ПЛОХИМ СЛОВОМ- ПО КРАЙНЕЙ МЕРЕ Я НЕ ВИДЕЛА В ЕГО ОТВЕТАХ ОСКОРБЛЕНИЯ.Достаточно того, что он отдал долг Родине-СССР..
Елена
Самый настоящий он фашист и вешатель,читай что он мне пишет,гиляку думаю он уже присмотрел и верёвку с мылом ещё и скамеечку приготовил, добрый он человек,ха,людей обирать и грабить ему не мешает ничего,стоит горой за уворованное и разграбленное горой,сам ведь ничего не создал, ничего,на всё готовое пришёл, ещё и клеймит предыдущее государство,мразь,не будь того государства, пробирался бы по помойкам или гоп стопником был,он думает что он такой умный, пусть на Западе проработает,там и проявит свои деловые качества,тоннда только сможет утверждать что он чего-то стоит.
Елена
За себя пиши,писать за других не надо,надо они сами за себя напишут.
Луна-2
Привет вумная ты наша..Ну какой же Ро нацист и вешатель ?То, что он здесь на тебя нападает- так это потому что, хочет чтобы ты соображала своими мозгами, а не повторяла как попугай, всякий украинский мусор...Теперь по существу статьи. Евгеника -наук ложная. Основанная на превосходстве одной расы над другой,одного человека над другими.Все это ведет к нацизму-то есть, когда один народ уничтожает другие народы.В США умерло в тирдцатые годы от болезни много людей . и может быть среди них были мать и отец какого-то неродившегося гения. Сейчас же та же нацистка Третьякова заявила о том чтобы не платить пособия бедным семьям - тем самим лишая поддержки их ,а также о стерилизации -Но,кто знает как повернет колея, какие гены победят, какой будет человек. А вдург он будет гением, создавшим что-то, чему пока нет названия?Это большой грех убивать людей в зародыше, не давая плоду развиться.Стерилизация к добру не приведет
Елена
Что и следовало доказать,фашист он и на берегу фашист и на пирсе тоже фашист,не смотря на то, что он в женском платье,ха.
Весёлый Роджер
Шмуля, свинорыл ты пердун - запизденский оправдатель, а я и не отрицаю этого!!! Всех сволочей убийц – запизденцев свинорыльных и плативших им жидобандеровцев – всех на гилю!!! За смерть ДЕТЕЙ И МИРНОГО населения на Донбассе и в Луганске!!! И меня поддерживают ВСЕ НОРМАЛЬНЫЕ люди на Украине! Их намного больше, чем щирых завистливых мразей продажных, поскакавших до Эуропы, показать там свои голые *опы! Да забив добавить, и всех пропахандонов пробандеровских, ВСЕХ!!! кто тут писал про неполноценность ордынцев, донецких, про вату и сожранных ёжиков, про мосты из картона и пидводны човны из бетона! И УВАГА!!! И в не зависимо от их возраста – туда же - на гилю, как в Харькове 1943 года и в центре городов украинских – за «Пособничество фашистам!» «НЕТ пощады ВРАГУ!!!» См. в поисковике: «Бандеровцы на виселице фото»
Луна-2
Знаете, почему-то кажется что человечество спасет доброта .Да,она не в моде в мире чистогана ,но , все-таки ...Эта полунацистка Третьякова сама не ведает что говорит..Но, кто знает, время может измениться, и она окажется среди лишних, никому не нужных людей.И что тогда?