ТехнологииJul 5

Названа очікувана дата анонса OnePlus 9T з камерою Hasseblad

За повідомленнями ряду інсайдерів, OnePlus готує до випуску новий флагман – модель 9T. Крім топового заліза, гаджету приписують просунуту основну камеру, створену в колаборації з відомим брендом фототехніки Hassebblad. І, за чутками, чекати релізу новинки залишилося вже не так довго.

За непідтвердженою інформацією, смартфон буде побудований на базі мобільної платформи Snapdragon 888 і обзаведеться AMOLED-дисплеєм Samsung E4 з роздільною здатністю Full HD + і частотою оновлення 120 Гц. На задній кришці смартфона розміститься основна камера, представлена ​​чотирма датчиками з максимальною роздільною здатністю 108 мегапікселів.

nk_hauz/-mdq4inbognvypg_ooby.jpg

«Серцем» більш просунутої моделі OnePlus 9T Pro, за чутками, стане процесор Qualcomm Snapdragon 888+, що працює за підтримки оперативної пам’яті LPDDR5 і флеш-накопичувача стандарту UFS 3.1. Крім того, інсайдери приписують старшої версії смартфона додатковий дисплей, врізаний в модуль основної камери.

Очікується, що OnePlus 9T буде представлений у вересні 2021 року. Вартість майбутньої новинки поки невідома.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?