ТехнологииAug 5

Названа офіційна дата анонсу і основні характеристики Honor X20

Нещодавно в Мережі були опубліковані шпигунські фото смартфону Honor X20. Слідом за ними  з’явився його офіційний тизер. Зображення не тільки розкрило фінальний дизайн і деякі специфікації пристрою, але і дату його презентації – вона відбудеться вже цього тижня.

nk_hauz/DgZM-pMnR.png

Відповідно до опису на банері, Honor X20 буде оснащений екраном з частотою оновлення 120 Гц і вирізом під подвійну фронтальну камеру. Акумулятор нового гаджета буде підтримувати швидку зарядку потужністю 66 Вт. Крім того, виробник підтвердив, що оснастить смартфон 6-нм процесором – імовірно мова ведеться про MediaTek Dimensity 900.

На задній кришці смартфона розміститься цілий блок основної камери, що включає три сенсора і світлодіодний спалах. Напис на ньому вказує на наявність датчика з роздільною здатністю 64 Мп і підтримку ІІ-алгоритмів для обробки знімків. Зображення також демонструє два варіанти забарвлення корпусу пристрою – синій і градієнтний рожевий.

Презентація Honor X20 відбудеться 12 серпня 2021 року. З чуток, ціна новинки складе близько $309. На цьому ж заході компанія покаже флагманський смартфон Honor Magic 3 і планшет Honor V7 Pro.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи