ТехнологииИсточник31 мая

Названо 3 функції месенджера WhatsApp, якими рідко користуються

Всім давно відомо, що месенджер WhatsApp користується неймовірною популярністю в світі, хоча в Україні він поступається месенджеру Viber та Telegram. Зараз же, для тих користувачів, які використовують його як основний, буде названо 3 функції месенджера WhatsApp, якими рідко користуються.

nk_hauz/-mayw083tur2elqwhx-u.jpg

1. Текстова копія чату

Це дійсно необхідна функція месенджера, особливо в тих випадках, якщо ви хочете очистити історії чатів, але бажаєте зберегти чати, які для вас несуть певну цінність. Для цього необхідно зробити експорт необхідних чатів. Щоб виконати експорт, необхідно перейти в Налаштування, потім в Ще та шукати Експорт чатів і вибирайте завантаження без файлів, якщо вас цікавлять тільки текстові повідомлення.

2. Дізнаємося час прочитання

Ще одна корисна функція, про яку знає невелика кількість користувачів. Суть функції заключається в тому, що ви можете дізнатися точний час, коли отримувач прочитав ваше повідомлення. Досить часто бувають випадки, коли ви спілкуєтеся з певним знайомим, який повторно відписує раз в декілька годин. В такому випадку, ви можете дізнатися, коли саме користувач прочитав повідомлення і дізнатися в нього причину таких “активних” відповідей на ваші повідомлення.

Щоб подивитися точний час, коли було прочитане повідомлення, необхідно натиснути на повідомлення (один раз), яке було відправлене, а потім на 3 крапки у правому верхньому куті. Після цього натисніть на Дані. Там то ви й побачите точний час, коли повідомлення було прочитане.

3. Зміна номера

Це ще одна корисна функція, яка може стати в нагоді цілком неочікувано, але користується нею мала кількість людей. Суть функції полягає в збереженні чатів при зміні номера телефону. Для цього необхідно так само натиснути на 3 крапки в правому верхньому куті та перейти в Налаштування. Після цього, переходимо в налаштування облікового запису та вибираємо змінити номер телефону. Після цього, перед вами повинне з’явитися попередження про зміну номера, де необхідно ввести новий номер телефону.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.