Технологииitechua.com15 нояб.

Названо 4 смартфони, які зможуть замінити вам комп’ютер

Сучасне життя настільки динамічне, що далеко не завжди знаєш коли і де тобі може знадобитися ПК, або ноутбук. На щастя сучасні смартфони дійшли до того рівня, що фактично повністю можуть замінити собою персональний комп’ютер. Давайте подивимось на 4 з них.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Galaxy S20 на процесорі Snapdragon 865 належить до флагманської лінійки смартфонів від Samsung.

Акумулятор ємністю в 5 000 мА-ч тримає заряд протягом дня безперервної роботи. Внутрішню пам’ять телефону можна збільшити за допомогою карти пам’яті об’ємом до 1 терабайта.

З МІНУСІВ КОРИСТУВАЧІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ТІЛЬКИ ВЕЛИКУ ВАГУ МОДЕЛІ І СКАНЕР ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ, ЩО НЕ ЗАВЖДИ РЕАГУЄ КОРЕКТНО ПРИ РОЗБЛОКУВАННІ.
nk_hauz/-mm6hjwz3czgo4lw3bnc.jpg

ASUS Rog Phone 3

Rog Phone – це лінійка ігрових смартфонів від ASUS, які містять найактуальнішу технологічну начинку.

Процесор Qualcomm Snapdragon 865 Plus з легкістю справляється з запуском найважчих ігор, не кажучи про роботу в інтернеті і про зйомку фото. За потужністю акумулятор Rog Phone 3 перевершує акумулятор від Galaxy S20 і доходить до 6 000 мА-ч.

СЕРЕД НЕДОЛІКІВ – ВІДСУТНІСТЬ СЛОТА ДЛЯ КАРТИ ПАМ’ЯТІ І СЛАБКА КАМЕРА (ДЛЯ ФЛАГМАНА).
nk_hauz/-mm6hjxbdemrcj8mq67l.jpg

OnePlus 7T Pro

Гордість моделі 7T Pro – це екран 4K FluidAMOLED. Смартфон розроблено з метою створення та перегляду мультимедіа контенту. Невисока потужність батареї в 4080 мА-ч компенсується швидкою зарядкою – 70% всього за півгодини.

Як чіпсет узятий Snapdragon 855 Plus, що запускає будь-які мобільні додатки з максимальною швидкістю.

nk_hauz/-mm6hjuu4v2tiyk4vvks.jpg

OnePlus 7T Pro

Xiaomi Mi 10

Серія Mi 10 оснащена вже знайомим Snapdragon 865 – гарантом швидкої роботи в мультизадачному режимі. Користувачі відзначають швидку зарядку: дротову і безпровідну.

Камера на 108 Мп дозволяє знімати відео в якості 8К. За рахунок технології стиснення HEIF внутрішня пам’ять заповнюється повільно. Екран з функцією FHD + забезпечує захист від синього випромінювання.