Названо кращі камерофони за флагманський iPhone 12 Pro Max
Технологииtechnoportal.com.ua17 ноября 2020

Названо кращі камерофони за флагманський iPhone 12 Pro Max

Фахівці відомо рейтингу камерофонів DxOMark протестували камери iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Висновок – обидва пристрої знімають неперевершено. І той і інший потрапили в топ-5. Але не очолили його. Китайці, як і раніше попереду, топ-3 за ними.

Так, до фахівців DxOMark можуть бути питання з приводу об’єктивності. Але, погодьтеся, іншого настільки ж популярного і авторитетного аналогічного бенчмарку у нас немає. Маємо те, що маємо.

Отже, очікувано флагманський iPhone 12 Pro Max названий найкращим айфоном в історії. Він розташувався на 4 позиції, опустивши Айфон 12 Про на 5 місце.

Загальний бал топового гіганта – 130. У Айфон 12 Про на два бали менше – 128.

За фотографії 12 Pro Max нагороджений 138 очками, 12 Pro – «лише» 135. Наближення (зум) Про Макса оцінили на 68 балів, а Про-версії – на 66. Нарешті, за зйомку відео флагман отримав 113 балів, а 6,1-дюймовий преміум – 112.

Плюси і мінуси одні й ті ж. Камери Айфон 12 Про Макс і 12 Про хвалять за точний автофокус (а ще – швидкий), майже ідеальну експозицію, розширений динамічний діапазон при зйомці відеороликів і відмінну стабілізацію.

Лають ж дорогі айфони за не завжди вдалий HDR при зйомці фотографій, зайві шуми при зйомці в умовах недостатнього освітлення, надмірну яскравість і рідкісні проблеми із зображенням на відео.

Загалом, висновок очевидний – якщо потрібен кращий айфон для фото, беріть iPhone 12 Pro Max. Однак iPhone 12 Pro справляється з роллю фотоапарата не сильно гірше.

Потрібен ультимативний камерофон? До ваших послуг китайці.

Написать комментарий