Непояснюване: вчені знайшли у Всесвіті Надпустоту
Технологииpinu.com.ua24 апреля 2015

Непояснюване: вчені знайшли у Всесвіті Надпустоту

Холодна пляма в сузір'ї Ерідана, як з'ясувалося, являє собою войд - область простору, де майже немає зірок і галактик, і темній енергії ніщо не заважає сповільнювати розширення цієї ділянки Всесвіту. Холодна пляма в сузір'ї Ерідана, найімовірніше, перебуває у владі темної матерії, яка уповільнює розширення цієї ділянки Всесвіту, повідомляється на сайті Астрономічного інституту Гавайського університету. При середньому по Всесвіту коливанні реліктового випромінювання менше 18 мікрокельвіна, Надпустота Ерідана, що простягається на 1,8 мільярда світлових років у довжину і розташована на відстані 3 мільярдів світлових років від Землі, демонструє відхилення від загального правила. У новому дослідженні, виконаному в оптичному діапазоні за допомогою телескопа PS1 (Pan-STARRS), дані якого вчені поєднали з отриманими раніше матеріалами, астрономам вдалося скласти тривимірну карту цієї ділянки неба. Таким чином вони з'ясували, що реліктова холодна пляма являє собою величезний войд - область простору, де майже немає зірок і галактик, і темній енергії ніщо не заважає сповільнювати розширення цієї ділянки Всесвіту. Астрофізики збираються продовжити дослідження Надпустоти Ерідана і з'ясувати механізм її утворення в умовах раннього Всесвіту.

Надпустота Ерідана. Фото: ifa.hawaii.edu Астрофізики з США прийшли до висновку, що Всесвіт може розширюватися не так швидко, як вважалося раніше, а темної енергії в ньому менше. До такого висновку вчених підштовхнули наднові зірки. З'ясувалося, що світності наднових, які знаходяться на різних відстанях від Землі, істотно відрізняються. Якщо висновки вчених підтвердяться, то темпи розширення Всесвіту можуть бути занижені. Також це означає, що частка темної енергії менше, ніж прийнято вважати.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, это речь о твоей супер-пупер Америке или есть еще какая-то?))) Ты тут недавно вовсю доказывала то что американская армия сама-самая.. и? прокомментируй статью, трепло...
е
а ты хоть на один вопрос сама ответила? вечный перевод тем и оскорбления.. хотя чего еще ожидать от тупой дуры
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!