Технологииmind.ua24 янв.

Nokia допоможе впроваджувати 5G в Японії

Фінська компанія Nokia повідомила що сьогодні підписала пергу велику угоду з поставки нових бездротових станцій 5G для японського телекомунікаційного оператора NTT DoCoMo, який обслуговує майже половину мобільних абонентів країни. Про це повідомляє Reuters. Контракт відзначає пергу велику угоду Nokia для свого флагманського обладнання мобільної базової станції на основі офіційних глобальних стандартів New Radio (NR) для бездротових мереж п’ятого покоління, які завершились лише в грудні 2017 року.

Фінансові умови угоди не розголошуються. Згідно з умовами угоди DoCoMo почати послугу мережі 5G до 2020 року, до моменту проведення Олімпійських ігор в Токіо, сказав Nokia. Компанія Nokia, найбільший постачальник DoCoMo в мережах 3G та 4G, працює з японським оператором принаймні з 2014 року. Обладнання 5G обіцяє більш високу швидкість передачі даних та більшу пропускну здатність та швидший час відгуку. Нове обладнання також обіцяє дозволити DoCoMo надавати нові послуги для автономної роботи, промислової автоматизації та розумних будинків, забезпечуючи бездротові зв’язки з мільйонами або навіть мільярдами бездротових датчиків. Nokia заявила, що буде працювати з DoCoMo для забезпечення плавного переходу від існуючих мереж 4G. Організація 3GPP (Проект партнерства 3-го покоління), яка відповідає за установку стандарту, обнародувала фінальну специфікацію 5G. робота над наступним стандартом зв’язку почнеться у червні 2018 року. Китай готується впровадити наступне покоління мобільного зв’язку – 5G, яка дозволяє завантажити 6-гігабайтний файл за менш ніж 2 секунди, до 2020 року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля ты линяешь от вопросов и думуваешь шо тут уси селюки и не бачат твоих примитивных жидовских уловок! При чём тут Роджер? Это НИКОГО кроме тебя завистливого и брехливого МУДАКА не волнует! Давай сука отвечай -«Елена - …Америка с нами!» - а расскажи ка чем владеют семьи Кравчука, Кучмы, Ющенко... Чего молчишь? сказать нечего? Ну ????
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?