Нова операційна система Apple для комп’ютерів доступна всім бажаючим
Технологииportaltele.com.ua07 августа 2020

Нова операційна система Apple для комп’ютерів доступна всім бажаючим

Компанія Apple випустила першу публічну бета-версію нової операційної системи macOS 11 Big Sur. Раніше macOS Big Sur тестувалася розробниками. Тепер випробувати нову ОС Apple можуть всі бажаючі. Завантажити її можна зі сторінки програми бета-тестування Apple після реєстрації. Звичайно, це ще не стабільна версія ОС і встановлювати її треба тільки на свій страх і ризик, а також створивши резервну копію важливої ​​інформації.

macOS Big Sur пропонує перероблений дизайн, більше схожий з мобільного iOS, але в той же час, добре знайомий користувачам комп’ютерів Apple. За словами розробників, це найзначніше оновлення дизайну з моменту виходу Mac OS X. Версія Big Sur вперше приносить на macOS такий елемент, як «Центр управління» (Control Center), добре знайомий користувача iOS, для швидкого доступу до елементів управління прямо з робочого столу.

Крім того, операційна система macOS Big Sur включає в себе значне оновлення Safari, розширені функції «Повідомлень» і «Карт», нові можливості захисту даних.

Реліз стабільної macOS Big Sur запланований на осінь 2020 року в рамках безкоштовного оновлення програмного забезпечення. Перелік сумісної техніки виглядає так:

  • MacBook (2015 року або новіше)
  • MacBook Air (2013 року або новіше)
  • MacBook Pro (2013 року або новіше)
  • Mac mini (2014 року або новіше)
  • iMac (2014 року або новіше)
  • iMac Pro (2017)

Mac Pro (2013 року або новіше).

Написать комментарий