Технологииroot-nation.com7 апр.

Нове шкідливе ПЗ прикидається оновленням для Android

Шкідливе програмне забезпечення продовжує залишатися однією з найбільших проблем пристроїв з Android. Користувачі, які встановлюють програми за межами Google Play, зазнають найбільшого ризику. Експерти з кібербезпеки Zimperium виявили нову серйозну загрозу для смартфонів.

Виявляється, застосунок під назвою «Оновлення системи» представляється як критичне оновлення системи, але насправді має на меті встановити повний контроль над пристроями. Коли вірус потрапляє в апаратне забезпечення, він починає переглядати та збирати дані з пристрою. Ця інформація надається хакерським серверам і може спричинити багато проблем.

nk_hauz/-mwxiyem1dvreagmhcun.jpg

Серверна частина віддалено контролює роботу шкідливого програмного забезпечення, що потенційно може створити ряд головних болів для користувачів Android. Дані показують, що вірус здатний викрадати повідомлення, контакти, закладки браузера, історію веб-перегляду тощо.

Паралельно «Оновлення системи» записує дзвінки та навколишні шуми від мікрофона, але також може використовувати камеру для фотографування.

Якщо ви станете жертвою вірусу, ви можете розраховувати на крадіжку документів та копіювання вмісту в меню Буфер обміну. Шкідливе програмне забезпечення запрограмоване на приховування від власників смартфонів та уникнення можливого його виявлення. Одним із методів для цього є зменшення мережевих даних, які вона споживає.

Наприклад, надіславши «мініатюрні» фотографії замість повних зображень на сервери хакерів. Першовідкривачі загрози Zimperium категоричні, що у створення «Оновлення системи» було вкладено вражаючі кошти та ресурси.

Дуже ймовірно, що існують інші програми, які працюють і викривають користувачів Android подібним чином. Продовжується активна робота фахівців, які сподіваються незабаром з’ясувати, чи не стикаємось ми з іншими загрозами цього типу.

Найкраща порада – дотримуватися Google Play для встановлення програмного забезпечення, оскільки Інтернет-портал пропонує певний рівень безпеки.

💬 Последние комментарии
Луна -2
В Канаде много сбежавших украинцев -вот их и хочет развести президент, и доить их, как граждан Украины - ПЛАТИТЬ НАЛОГИ НА ЗЕМЛЮ, КОТОРУЮ ОНИ СКУПЯТ У НИЩИХ, НАСТОЯЩИХ ,УКРАИНСКИХ ФЕРМЕРОВ , А также иметь право голосовать,
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс, а я усратый ... на Гей-п0раде
Луна -2
Что такое фильм "сЛУГА НАРОДА?"-это сказка, заставившая проголосовать нас за Зеленского, .в пику Порошенко Зеленский -президент и Зеленский-Голобородько из кино это две разницы ...Голобородько - мечта о честном украинском президенте ,который ездит на работу на велосипеде...Президент Зеленский, увы, не соответствует киношному образу
▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬
Чернокожий Министр обороны США Ллойд Остин, заявил о возможности съёмок новой серии "Полицейской академии-8" - Жовто-Блакитна устриця". Президент кинокомпании "3е!Сваты" обещает Чёрному Господину - главную роль...
Луна -2
А Украина -просто сырьевой аграрной страной..-разница есть ?Думаю -есть в аграрной стране - занимаются всего лишь сельским хозяйством, и она сильно зависит от тех же САНКЦИЙ Европы- чуть больше квоты так на уничтожение продукции.А СЫРЬЕВАЯ Россия будет получать за свою нефть ,ГАЗ,уголь большие деньги идущие на развитие страны.Вот почему вам так завидно и так хочется чтобы нищая бензоколонка Россия-была у вас на побегушках..И вы, конечно, будете покупать у нее нефть газ уголь - но кроме того еще и сахар, гречку. и хлеб,а также и свинину, потому что вы ничего не производите сами.
макс
Ещё лучше - ежедневные прививки. Так Pfizer заработает намного больше.
макс
Таблетки Merck (молнупиравир) работают так - они ускоряют мутации вируса, и тем самым усложняют ему репликацию (размножение). Но ведь они тем самым и ускоряют появление новых штаммов вируса. Будут всякие дельты и омикроны появляться не раз в месяц, а каждый день. Вы точно уверены, что нас хотят вылечить?