Технологииnews.finance.ua28 июн.

Нові комп'ютери Mac на процесорах Apple не будуть підтримувати встановлення Windows

До кінця року Apple виведе на ринок перші комп’ютери Mac на процесорах ARM власної розробки. Однак запустити на них Windows за допомогою Boot Camp не вийде. Справа в тому, що Microsoft зараз ліцензує Windows 10 on ARM тільки для попереднього встановлення OEM-виробниками на новому обладнанні, і жодних інших (офіційних) способів отримати копію цієї ОС (купывля ліцензії або безкоштовне встановлення) немає.

nk_hauz/-matkekwwhrzngu--ydh.jpg

Від відповіді на уточнювальне запитання редактора сайту The Verge щодо оновлення політики, щоб в майбутньому дозволити Boot Camp на комп’ютерах Mac з процесорами ARM, представник Microsoft ухилився, зазначивши, що «на сьогодні більше оновлень немає».

Apple тісно співпрацює з Microsoft, щоб забезпечити повну готовність ПЗ Office до моменту виходу нових Mac з процесорами ARM в кінці цього року, але про відсутність підтримки Boot Camp на WWDC ніхто не говорив. Тобто, не можна повністю виключати можливість співпраці над забезпеченням якоїсь сумісності, але в такому випадку Microsoft довелося б розширити програму ліцензування Windows 10 on ARM.

Ще один альтернативний спосіб встановлення Windows на Mac – віртуалізація. Однак відомі додатки на зразок VMWare або Parallels не будуть підтримуватися новим транслятором Apple Rosetta 2. Розробникам додатків віртуальних машин для забезпечення сумісності з Mac на ARMдоведеться повністю все переробляти, і поки що абсолютно неясно, чи планують VMWare, Parallels та інші додавати підтримку Windows в свої програми і чи буде взагалі якесь робоче рішення для запуску Windows on ARM.

Apple продемонструвала Parallels Desktop з Linux на віртуальній машині, але без згадки про Windows. І хоча VMWare цікавилася у спільноти, яким чином вони хочуть використовувати засоби віртуалізації Fusion на комп’ютерах Mac з процесорами ARM, поки що жодних конкретних анонсів про створення ПЗ не було.

💬 Последние комментарии
Сонный Джо
Дедушка старый - ему пофиг, может ляпать языком что угодно, если не спит. К тому же Россия ни у кого мнения не спрашивает, как СШП - сказали, а там вам решать верить или нет.
Елена
Америка сказала России не признаём ваших красных линий по отношению к Украине,,финита ла комедия.
Елена
Никакая не финита,а только славное начало
Гость
Откуда Крым у Украины? Уберите, потому что это ее уже нет.
Елена
Не знаю через Европу или напрямую чтобы маржи больше было не скажу ибо не знаю,это бизнес козлоослик,зарабатываение денег,ты же этого хотел,ты это получил в полной мере.
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!