Технологии24tv.ua29 июн.

Новий iPad: подробиці про черговий планшет Apple

Авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо, що спеціалізується на продукції Apple, опублікував черговий звіт, присвячений лінійці фірмових планшетів компанії. Інсайдер назвав не лише особливості двох нових моделей популярної серії, але й дату їх появи у продажу.

nk_hauz/-maz9hif22hroemj8hpz.png

За даними інсайдера, в другій половині 2020 року компанія випустить 10,8-дюймову версію iPad – лінійка, в якій дебютує гаджет (базова або Air), не уточнюється, розповідає gizmochina.

Ще однією новинкою компанії стане шоста ревізія компактного iPad mini. Аналітик прогнозує, що діагональ екрану пристрою буде збільшена з 7,9 до 8,5 дюйма, а перелік його характеристик включатиме новий продуктивний процесор. Анонс планшета очікується не раніше 2021 року.

Згідно зі звітом Мін Чі-Куо, обидва пристрої будуть комплектуватися блоком живлення з максимальною потужністю зарядки в 20 Вт. Саме ця модель аксесуара повинна увійти в комплект iPhone 12 Pro і 12 Pro Max – молодші ж версії смартфонів, за чутками, позбудуться як навушників, так і блоків живлення у комплекті.

iPadOS 14

22 червня компанія Apple показала оновлену операційку для своїх планшетів. Головними нововведеннями стали віджети, які тепер оновлюються в режимі реального часу і постійно актуалізують інформацію, краще адаптовані додатки і перероблений пошук Spotlight, який тепер отримав інтерфейс пошуку як на комп'ютерах Mac.

Оновився також і Apple Pensil. Він тепер включаються в себе функцію Scribble, яка переводить рукописний текст в звичайний.

Крім того, тепер, якщо користувач запише адресу або номер телефону, iPad запропонує різну активність пов'язану з ними – можна зателефонувати за номером або подивитися напрями за потрібною адресою. Функція працює англійською та китайською мовами.

💬 Последние комментарии
е
Елена, что ж ты не рассказываешь как в америке ВСЕ процветают, какие там равные возможности?)))
е
Ну так съезди, покажи пример)) расскажи ему что он последнего ёжика доедает и что его страна это отсталая бензоколонки как ты тут всем доказываешь.. Шо зассала? То-то же...это тебе не морячков под мостами, как ты привыкла, обслуживать...
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....