Новітня Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень
Технологииgsminfo.com.ua26 апреля 2020

Новітня Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень

До різдва компанія Sony випустила нову приставку, яка повинна була порадувати багатьох користувачів і стати справжнім хітом продажів. Проте, цього не сталося – чи не вперше за всю історію приставок від Соні продажі виявилися низькими. Довелося знижувати ціну, і тоді продажі нарешті пішли вгору. Багато користувачів, особливо старші, оцінили по достоїнству можливість пограти в ексклюзиви для цієї приставки, і багатьом вона стала бажаним подарунком

Маленька ціна за відмінну приставку

Через рік після виходу нової приставки Sony Playstation її ціна знову впала, тому що, по-перше, необхідно повністю її розпродати, по-друге, компанії потрібно більше коштів для розробки наступної приставки в лінійці. Зараз її вартість становить всього тисячі дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень. Придбати новеньку приставку ви можете як в магазині, так і замовити в інтернеті, що набагато краще, якщо врахувати несприятливу епідеміологічну ситуацію.

Йдеться, зрозуміло, про PS Classic. Це копія найпершої приставки від Sony, яка колись стала справжнім суперхітом, який зумовив прорив на ринку консольного геймінгу, і змінив його обличчя назавжди. Правда, прогрес не стоїть на місці, і зовсім точне повторення нікому не цікаво. У зв’язку з цим «Classic» обзавелася новим HDMI-інтерфейсом, і її можна підключати до будь-якого пристрою виведення, навіть таку екзотику, як, наприклад, проектор. У комплект також входять, само собою, джойстики. А ось диски з іграми вам не знадобляться – тридцять найбільш популярних хітів першої «соні» вже включені в пам’ять самої консолі.

Для тих, кому мало тридцяти ігор, буде цікавою інформація, що на PS Classic вдалося виявити ще двадцять ігор, які, судячи з усього, повинні були також вийти на неї, але з якоїсь причини це не вдалося. Швидше за все, причиною низьких продажів на старті консолі якраз і став низький вибір ігор в поєднанні з високою ціною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка привет! Да сильно, но ... очень даже трагично! Я затрудняюсь в эмоциональной оценке. Да красиво, но ужасно трагично ...
Весёлый Роджер
А на шо там дивиться? Каштатны с пулями срубили, всем рты закрыли! Шмуля пропахандон, а приведи мне цены у Куеве и рядом у Белгороде? А скики там у вас машин каршеринга? Шмуля ты хоть знаешь что это? А кредит там выдают под 2% годовых для предприятий? А сколько % ипотека на 10 рокив? Ну давай, выдай ПЕРЕМОГИ! Не напишешь же, обосрешь все свои ноги!
Весёлый Роджер
ой звиняйте мэнэ звиняйте, ой, старого Шмулю прапора вора пыдараса, вин же думовал шо цэ свет ВКЛ_ючати, коди кальсоны снимати, щоб кружевные майданные труселя не порвати! Ну зачем прапору мозги? Есть же фуражка для думования тай кишеня для грошей и Сала, щоб свинорожа в ночи блистала!
Елена
♥️
Луна-2
СПАСИБО КРАСИВАЯ..
Елена
Я думаю это ваша интуиция или божье провидение, точно определить невозможно.
гость
петро- пидарас