ТехнологииИсточник12 мая

Огляд Apple TV 4K 2 021 - кращий медіаплеєр Apple для вашого телевізора

Цієї весни компанія Apple провела велику презентацію, на якій, серед іншого, показала свою нову телевізійну приставку Apple TV 4K, яка доступна у версіях з 32 ГБ і 64 ГБ внутрішньої пам'яті. В Україні даний медіаплеєр вже скоро почне продавати інтернет-магазин Rozetka. У разі, якщо вас в принципі цікавить Apple TV, але ви не визначилися з вибором конкретної моделі, варто перейти в соотвествующий розділ магазину, присвячений Епл ТВ, і порівняти доступні варіанти.

nk_hauz/-m_ukoyyoft2fhlv0dyt.jpg

Характеристики Apple TV 4K 2 021

Головною зміною всередині Apple TV 4K нової ревізії став більш продуктивним завдяки оновленому чипсету Apple A12 Bionic, який може забезпечити відтворення контенту в 4K HDR з підвищеною частотою оновлення. Крім цього, передбачена нова фішка автоматичного балансування кольорів.

Також Apple TV 4K 2 021 отримав оновлений пульт Siri Remote з колесом прокрутки. У пульта є кнопка включення, кнопка регулювання гучності, кнопка паузи і перемотування, а також кнопка меню. На бічній грані є спеціальна кнопка для активації голосового асистента Siri.

Чи варто купувати Apple TV 4K 2021?

На даний момент на вибір в асортименті Apple офіційно доступні Apple TV HD 2015 року випуску з чіпсетом Apple A8, 32 ГБ внутрішньої пам'яті, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.0 і офіційним цінником 149 доларів, а також Apple TV 4K 2021 року випуску з підтримкою 4K , HDMI 2.1, Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.0. При цьому ціна нової моделі офіційно становить 179 доларів, і обидві поставляються з новим пультом Siri Remote.

Зрозуміло, при такому незначному відміну в цінниках нове покоління Apple TV 4k 32gb виглядає, як набагато більш вигідне придбання. По суті, Apple TV HD підійде тільки в тому випадку, якщо вам потрібен мінімальний функціонал при якомога нижчою ціною, і при цьому не бентежить апаратне забезпечення шестирічної давності, але все ж краще придивитися саме в бік нового рішення.

Варто розуміти, що приставка до телевізора хоч і купується тут і зараз, до актуального телевізору, цілком можливо, що в майбутньому ви придбаєте новий телевізор, і тоді Apple TV 4K 2021 буде явно краще в плані можливостей. Крім того, для Apple TV 4K буде краще програмна підтримка з-за більшого потенціалу.

💬 Последние комментарии
Елена
Не шали
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Авторские статьи
Авторские статьи7м. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко
Авторские статьи52м. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом
Авторские статьи59м. назад
Что связывает российского «иноагента» Доброхотова с главой дома Габсбургов?
Авторские статьи1ч. назад
Об аморальности украинского общества.
Топ новость2ч. назад
Игра в пиар: почему на Украине приписывают России заинтересованность в провале Минских соглашений 1
Топ новость28 нояб.
Классик на эстраде
Авторские статьи28 нояб.
Зеленский против Ахметова - нервный смех. Яков Кедми. Право знать! 27.11.2021 2
Авторские статьи28 нояб.
РОССИЯ ХОЧЕТ ЗАХВАТИТЬ УКРАИНУ? - Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО
Топ новость28 нояб.
«Ещё один раунд идеологической борьбы»: как в России реагируют на заявления о «вторжении» РФ на Украину