Огляд Apple TV 4K 2 021 - кращий медіаплеєр Apple для вашого телевізора
Технологии12 мая 2021

Огляд Apple TV 4K 2 021 - кращий медіаплеєр Apple для вашого телевізора

Цієї весни компанія Apple провела велику презентацію, на якій, серед іншого, показала свою нову телевізійну приставку Apple TV 4K, яка доступна у версіях з 32 ГБ і 64 ГБ внутрішньої пам'яті. В Україні даний медіаплеєр вже скоро почне продавати інтернет-магазин Rozetka. У разі, якщо вас в принципі цікавить Apple TV, але ви не визначилися з вибором конкретної моделі, варто перейти в соотвествующий розділ магазину, присвячений Епл ТВ, і порівняти доступні варіанти.

Характеристики Apple TV 4K 2 021

Головною зміною всередині Apple TV 4K нової ревізії став більш продуктивним завдяки оновленому чипсету Apple A12 Bionic, який може забезпечити відтворення контенту в 4K HDR з підвищеною частотою оновлення. Крім цього, передбачена нова фішка автоматичного балансування кольорів.

Також Apple TV 4K 2 021 отримав оновлений пульт Siri Remote з колесом прокрутки. У пульта є кнопка включення, кнопка регулювання гучності, кнопка паузи і перемотування, а також кнопка меню. На бічній грані є спеціальна кнопка для активації голосового асистента Siri.

Чи варто купувати Apple TV 4K 2021?

На даний момент на вибір в асортименті Apple офіційно доступні Apple TV HD 2015 року випуску з чіпсетом Apple A8, 32 ГБ внутрішньої пам'яті, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.0 і офіційним цінником 149 доларів, а також Apple TV 4K 2021 року випуску з підтримкою 4K , HDMI 2.1, Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.0. При цьому ціна нової моделі офіційно становить 179 доларів, і обидві поставляються з новим пультом Siri Remote.

Зрозуміло, при такому незначному відміну в цінниках нове покоління Apple TV 4k 32gb виглядає, як набагато більш вигідне придбання. По суті, Apple TV HD підійде тільки в тому випадку, якщо вам потрібен мінімальний функціонал при якомога нижчою ціною, і при цьому не бентежить апаратне забезпечення шестирічної давності, але все ж краще придивитися саме в бік нового рішення.

Варто розуміти, що приставка до телевізора хоч і купується тут і зараз, до актуального телевізору, цілком можливо, що в майбутньому ви придбаєте новий телевізор, і тоді Apple TV 4K 2021 буде явно краще в плані можливостей. Крім того, для Apple TV 4K буде краще програмна підтримка з-за більшого потенціалу.

Написать комментарий