Технологииtechnoportal.com.uaJun 27

OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру

OnePlus Nord, який раніше фігурував у витоках інформації, як OnePlus Z, повинен вийти вже наступного місяця, тому компанія вже починає підігрівати цікавість в соціальних мережах, випускаючи тизери. На даний момент OnePlus поки не розкрила характеристик OnePlus Nord, але нам вже відомі деякі характеристики смартфона, а також стало відомо про те, що він отримає подвійну фронтальну камеру. 

nk_hauz/-maoslkfatx2icrfnixw.jpg

Згідно з останньою інформацією, OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру, як смартфони Huawei модельного ряду P40 – у верхньому лівому куті буде виріз під основну фронтальну камеру на 32 МП та ультрашироку на 8 МП. Всі смартфони OnePlus, які коли-небудь виходили, були оснащені одинарною фронтальною камерою, і саме доступний OnePlus Nord повинен стати першим з таким нововведенням. Якщо попередні витоки підтвердяться, смартфон повинен стати першою справді доступною моделлю OnePlus відтоді, як у 2015 році вийшов OnePlus X. 

nk_hauz/-maoslhr1j0cxmf46azh.jpg

OnePlus Nord був помічений у бенчмарку Geekbench раніше цього місяця, звідки нам стало відомо, що він працює на субфлагманському чіпсеті Snapdragon 765G, в парі з яким може бути до 12 ГБ оперативної пам’яті. Об’єм внутрішньої пам’яті при цьому невідомий. Смартфон працює на операційній системі Android 10 з оболонкою Oxygen OS. 

Варто також згадати про те, що OnePlus Nord повинен отримати основну камеру на 64 МП, ультрашироку на 16 МП та додаткову на 2 МП, яка повинна виступати датчиком глибини. Оскільки зараз очікується, що смартфон отримає основну квадрокамеру, цілком можливо, що ми побачимо ще й макро-камеру.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи
Авторские статьи1м. назад
Грандиозные планы: Украина улетит от нас в космос
Авторские статьи30м. назад
В шаге от этнических зачисток
Авторские статьи1ч. назад
Андрей Марочко: Зеленский вкусил крови, теперь он не остановится 1
Авторские статьи1ч. назад
Дискриминация, оброк и президент-редактор: самые интересные события недели
Авторские статьи1ч. назад
Релакс, гуд ситизен! В благословенной Вирджинии
Авторские статьи1ч. назад
Шокирующий фоторепортаж из Северной Кореи
Топ новость3ч. назад
«Скоро мы станем похожи на Мексику»: Fox News рассказал, как экономический спад изменит США 1
Новости дняOct 16
Правь, Британия, Зеленским. Зачем президент после скандалов с офшорами собрался с визитом в Лондон 1
Топ новостьOct 16
Западная Украина с 9 по 15 октября: В половине региона - ЧС, а на Буковине от COVID-19 умер итальянец, которого не приняли две больницы