OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру
Технологииtechnoportal.com.ua27 июня 2020

OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру

OnePlus Nord, який раніше фігурував у витоках інформації, як OnePlus Z, повинен вийти вже наступного місяця, тому компанія вже починає підігрівати цікавість в соціальних мережах, випускаючи тизери. На даний момент OnePlus поки не розкрила характеристик OnePlus Nord, але нам вже відомі деякі характеристики смартфона, а також стало відомо про те, що він отримає подвійну фронтальну камеру. 

Згідно з останньою інформацією, OnePlus Nord отримає подвійну фронтальну камеру, як смартфони Huawei модельного ряду P40 – у верхньому лівому куті буде виріз під основну фронтальну камеру на 32 МП та ультрашироку на 8 МП. Всі смартфони OnePlus, які коли-небудь виходили, були оснащені одинарною фронтальною камерою, і саме доступний OnePlus Nord повинен стати першим з таким нововведенням. Якщо попередні витоки підтвердяться, смартфон повинен стати першою справді доступною моделлю OnePlus відтоді, як у 2015 році вийшов OnePlus X. 

OnePlus Nord був помічений у бенчмарку Geekbench раніше цього місяця, звідки нам стало відомо, що він працює на субфлагманському чіпсеті Snapdragon 765G, в парі з яким може бути до 12 ГБ оперативної пам’яті. Об’єм внутрішньої пам’яті при цьому невідомий. Смартфон працює на операційній системі Android 10 з оболонкою Oxygen OS. 

Варто також згадати про те, що OnePlus Nord повинен отримати основну камеру на 64 МП, ультрашироку на 16 МП та додаткову на 2 МП, яка повинна виступати датчиком глибини. Оскільки зараз очікується, що смартфон отримає основну квадрокамеру, цілком можливо, що ми побачимо ще й макро-камеру.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Трампенко 2
Её обидеть сложно после того что с ней сделала природа (можно сказать поглумилась, особенно над мозгом). Просто это её "голубая мечта": она же 6-й флот Пиндосии уже год-два ждёт и призывает, уже дупу давно раздуплила, а те по одному корыту присылают, не дают младой старухе разгуляться. Вот стрелки на Роджера и переводит от досады - прям зациклилась уже.
Луна-2
Знаешь не хосу тебя обижать Но по- моему ты просто дура.. а не просто Мария...Какого черта ты приписываешь ему бывшему офицеру советской армии, и воевавшему в Афганистане.СВЯЗИ С ВОЕННЫМИ АМЕРИКАНСКИМИ МОРЯКАМИ?На основании того, что он был в Европе, и видел там жизнь и имел право сравнивать .Ты просто ему завидуешь. Потому что, в отличие от тебя он не предавал свою РОДИНУ -за пачку зелени....
Гость
...какой ужас проститутка угрожает. ..,не нарывайся.....
Елена
Да я Елена, проститутка ,и этого не стесняюсь .
Миха
Е моё
Миха
Хорошо
Елена
Это верно Луночка,он уже,ха,не девочка,был да,но после американских военных моряков ,уже просто Мария не ха.