OnePlus знову буде продавати дешеві смартфони
Технологии20 июня 2020

OnePlus знову буде продавати дешеві смартфони

Перші моделі смартфонів OnePlus були недорогими, але володіли чудовими характеристиками, проте потім бренд став виходити в дорогий сегмент і зараз продає пристрої, що за ціною зрівнялися з гаджетами Apple і Samsung. Скоро це може змінитися.

Гендиректор OnePlus Карл Пій зробив ретвіт, в якому анонсувалася перша модель бренду OnePlus One, зробивши приписку «як давно це було». Очевидно, що він натякає на повернення «до витоків».

З чуток, незабаром OnePlus представить нову недорогу модель. Вона буде називатися OnePlus Z, а її вартість складе 299 доларів – як у OnePlus One у 2014 році. З такою ціною новинка стане доступнішою від багатьох популярних пристроїв – на 100 доларів дешевше, ніж iPhone SE 2020 року та на 50 доларів дешевше, ніж Pixel 4a. При цьому характеристики OnePlus Z залишаться цілком гідними, адже нам обіцяно процесор Qualcomm Snapdragon 765G з підтримкою 5G і AMOLED-дисплей з частотою оновлення 90 Гц, а також пристойний обсяг оперативної пам’яті і накопичувача. Раніше в мережі з’явився неофіційний рендер OnePlus Z.

Очевидно, що при такій ціновій політиці OnePlus Z може стати одним з найпопулярніших смартфонів другої половини 2020 року. Він зможе скласти конкуренцію популярним моделям від Huawei і Xiaomi, особливо з урахуванням того, що при проектуванні цієї новинки були враховані всі сучасні тренди, на кшталт переливаючогося на сонці скляного корпусу, екрану з дуже тонкою рамкою і якісної камери, зібраної з декількох модулів різної функціональності.

Написать комментарий