Технологииms.detector.media21 авг.

Оновлення Lightroom для iOS видалило фотографії користувачів. Повернути їх неможливо

Оновлення Lightroom для iOS видалило фотографії користувачів. Повернути їх неможливо

nk_hauz/-mffnatqmrcxgoco4fbn.jpg

Останнє оновлення Lightroom для iPhone і iPad стерло фотографії та пресети в додатку, які не були синхронізовані з хмарою. Про це повідомляє видання PetaPixel з посиланням на користувачів. Компанія Adobe підтвердила, що їх неможливо буде повернути.

Перші повідомлення про проблему з'явилися 18 серпня на форумах зворотного зв'язку Photoshop, коли додаток Lightroom на iOS оновився до версії 5.4. Користувачі з підпискою і безкоштовною версією програми скаржилися на зникнення файлів.

Один з користувачів скаржиться на Reddit, що через це втратив результат 2 років роботи редагування фото. Після двох днів переписки зі службою підтримки Adobe від отримав лише «щирі співчуття».

nk_hauz/-mffna_u3p0jy59j0b8g.jpg

19 серпня Adobe офіційно підтвердила проблему і пояснила, що клієнти під час оновлення Lightroom до 5.4 на iPhone і iPad могли втратити фотографії та пресети, а також що ці файли «не підлягають відновленню». Компанія «щиро вибачаються» перед потерпілими користувачами. 

Компанія вже випустила версію 5.4.1 з виправленням помилки, але вона нічого не може зробити з втраченими даними. При цьому Lightroom на Android, Desktop і Lightroom Classic не постраждав.

Нагадаємо, 20 серпня користувачі по всьому світу повідомляли про неполадки в роботі сервісів Google - Gmail, YouTube, Drive і Docs. Користувачі не могли відправляти листи, завантажувати ролики і редагувати документи

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи