Oppo випустить свій безрамковий смартфон
Технологииeuromobile-ukraine.com.ua24 марта 2015

Oppo випустить свій безрамковий смартфон

Виробники смартфонів знову знайшли, чим мірятися. Тепер вони змагаються не в кількості мегапікселів у камерах і навіть не в товщині корпусу мобільників, а в товщині рамок навколо дисплеїв. Компанія Oppo, що дислокується в Китаї, теж вирішила взяти участь у цій гонці, і на фотографії зображений її перший безрамковий смартфон.

Мобільний засіб зв’язку, що постав на знімках, не має ні назви, ні дати релізу, але джерело кадрів стверджує, що його розробляє саме Oppo. Що ж, бічних рамок у дисплея цього мобільника дійсно майже немає, тоді як верхня і нижня рамки як і раніше мають місце бути. Перша віддана під камеру, датчики і розмовний динамік, а на другий розміщені сенсорні кнопки управління Android. Слід зазначити, що Oppo пішла на хитрість, зменшивши рамки екрану нестандартним способом.

Повідомляється, що кромки екрану мають невелике викривлення і прозоре покриття, а також спеціальну підсвітку, в результаті чого здається, що дисплей займає майже всю площу лицьовій панелі. Робиться це, само собою, для зниження собівартості смартфона, оскільки інтеграція по-справжньому безрамкових екранів потребують значних інвестицій у виробництво панелей. До слова, LG і Sharp вже давно працюють над створенням такого роду екранів, і їх поява в масових мобільних пристроях, вважають експерти, вже не за горами.

2 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  05 мая 2018
  Люди думают что покупают вещи,на самом деле вещи покупают людей.©
  Ответить
 • Гость
  12 мая 2018
  Пора в религиозные догмы помимо астрального тела добавлять виртуальное.
  Ответить