Технологииgsminfo.com.ua08 февраля 2020

Опублікований список небезпечних для смартфонів додатків

Згідно з опублікованими даними, хакери накрутили позитивні відгуки про небезпечні додатках, що дозволило їм добитися близько 470 тис завантажень в Google Play. Незважаючи на те, що корпорація Google вже видалила загрозливі програми, вони можуть залишитися в пам’яті пристрою.

Небезпека додатків обумовлена ​​їх можливістю входити в акаунти користувачів в Google і Facebook. Крім того, вони можуть без дозволу користувача робити знімки екрану, регулювати налаштування, переходити за посиланнями, дзвонити контактам, блокувати пристрій, шифрувати дані, записувати звуки та багато іншого. Інсайдери відзначають, що додатки можуть маскуватися в системні програми, які не відображаються при цьому в списку додатків, в результаті чого користувач може і не підозрювати про зараження вірусами пристрою.

У список уразливих утиліт входять такі додатки, як Shoot Clean-Junk Cleaner, Phone Booster, CPU Cool, H5 gamebox, Rocket Cleaner Lite, Super Clean Lite- Booster, Clean & CPU Cooler, Rocket Cleaner, LinkWorldVPN, Speed ​​Clean-Phone Booster, Junk Cleaner & App Manager, Super Clean-Phone Booster, Junk Cleaner & CPU Cooler і Quick Games-H5 Game Center.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи