Технологииitsider.com.ua13 июн.

Опубліковано простий спосіб відключення реклами на YouTube

Численні комерційні вставки при перегляді роликів на YouTube не з чуток знайомі багатьом користувачам популярного відеохостингу. Щоб позбутися від дратівного контенту, часом доводиться «обважувати» браузер різними розширеннями. Але одному із завсідників Reddit вдалося знайти набагато простіший спосіб повністю позбутися від «рекламних пауз», не вдаючись до сторонніх рішень.

nk_hauz/-m9g_dxk8te89jniddhp.jpg

На Reddit опублікували найпростішу інструкцію як дивитися відео на YouTube у браузері і без реклами. Виявляється, вся справа в крапці.

Як дивитися відео на YouTube без реклами

Для цього в адресному рядку браузера достатньо всього лише додати крапку після com.

Інструкція тепер опублікована у відкритому доступі і, можливо, Google найближчим часом пофіксить цю можливість. Що стосується опису роботи цього способу, то він дуже простий. Виявляється, вся справа в тому, що більшість сайтів забувають нормалізувати ім’я хоста. В такому випадку контент буде як і раніше обслуговуватися, але через розбіжності імен хостів не завантажуються файли cookie, які використовуються більшістю сайтів для показу реклами.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!