ТехнологииИсточник3 февр.

Павло Дуров пояснив, чому Telegram кращий за Facebook

Творець Telegram Павло Дуров пояснив, чим його месенджер кращий за Facebook. За словами підприємця, творчий потенціал людей найкраще проявляється в невеликих групах, тому його команда впроваджує інновації швидше, ніж Facebook.

nk_hauz/-mszsplo_0jxefjqblwq.jpg

«Люди еволюціонували, щоб найефективніше працювати в невеликих групах до 150 чоловік, — пише Дуров. — Ось чому скрізь, де є централізація і надмірна ієрархія, виникає неефективність і недовикористання людського потенціалу. Капіталістичні монополії і соціалістичні диктатури однаково погані».

Дуров вважає, що в «природному середовищі» кожне маленьке співтовариство здатне виростити видатного лідера і незалежного мислителя. Однак в тому світі, в якому ми живемо — в світі монополій вартістю трильйони доларів і роздутих урядів — потенціал сотень мільйонів людей пригнічується обмеженнями, що накладаються штучними соціальними структурами.

На його думку, це причина того, чому десятки тисяч людей, які працюють у великих корпораціях, таких як Facebook, не встигають за такими невеликими командами як ті, що працюють над Telegram.

«Справжня творчість рідко зустрічається в організаціях і товариствах, побудованих на надмірній ієрархії і відсутності особистої автономії», — підсумував Дуров.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо