Подробиці про Xiaomi Mi Band 5
Технологииportaltele.com.ua4 дня назад

Подробиці про Xiaomi Mi Band 5

Фітнес трекер Xiaomi Mi Band 5 точно вийде в цьому році – про це не раз говорила компанія Huami, яка і займається розробкою цих пристроїв для Xiaomi. Але при цьому точної дати або виразних даних про параметрах раніше не було. Якщо вірити свіжої інформації, Mi Band 5 вийде в кінці червня або на початку липня. Само собою, Mi Band 5 повинен бути краще попередника, але в чому саме?

Джерело стверджує, що новинка буде підтримувати функцію визначення сатурації – рівня насичення киснем крові (SpO2). На тлі пандемії коронавируса COVID-19 це далеко не зайва функція, так як показники сатурації часом дозволяють визначити погіршення стану організму ще до прояву якихось явних симптомів. Також Mi Band 5 отримає більший дисплей, підтримку NFC (спочатку тільки в китайській версії), підтримку Amazon Alexa і функцію відстеження менструального циклу.

Окремо варто виділити підтримку функції визначення індексу Personal Activity Intelligence (PAI). Як сказано на сайті організації PAI Health, PAI – це перший науково доведений показник активності, який дозволяє знизити ризик серцево-судинних захворювань в середньому на 25%. Індекс розраховується на основі даних про пульс і «характеристик» людини: його віку, статі, зросту, ваги і так далі. До слова, індекс PAI вже «доданий» до нових годинах Amazfit

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
К ты что Николай II ,что говоришь о себе во множественном числе?а вообще тебя сколько?,ха.
Елена
Что-то в лиси.
Елена
Что-то в лист здохло,у Роджера моё присутствие не наблюдается,ха,знаешь козлоослик, что-то тут не то,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .