Технологииnv.uaDec 27

Популярна прошивка для смартфонів CyanogenMod припинила своє існування

Любителі поліпшити продуктивність свого Android-пристрої залишилися без операційної системи CyanogenMod. Сайт проекту в даний момент недоступний, проте, за запевненнями розробників, система буде розвиватися далі як LineageOS, пише Engadget. Вже в цю суботу, 31 грудня, всі сервіси Cyanogen і нічні збірки, що підтримуються компанією, назавжди припинять своє існування. "Консолідація Cyanogen триває. Всі сервіси та збірки перестануть бути доступними не пізніше 31 грудня 2016 року", - повідомили автори прошивки. Всі вихідні коди, незавершені збірки та інші дані були передані в новий проект під назвою Lineage Android або LineageOS. Зараз, за словами деяких розробників CyanogenMod, розробляється план для користувачів, щоб ті мали можливість оновитися з CyanogenMod без переформатування. Відроджений проект обіцяє надати більше інформації 27 грудня.

💬 Последние комментарии
Не Елена
"А вы, друзья, как не садитесь..." (Предлагаю "друзья" поменять на "дерьмо", а "музыкантов" далее по тексту на "руководство").
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил трёх человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ