ТехнологииJun 7

Портативная консоль с топовым Snapdragon 200 долларов готовится к выходу

Игровые смартфоны с производительными чипсетами последнее время появляются все чаще и чаще, что свидетельствует о том, что вскоре должен появиться конкурент в виде полноценной виде полноценной портативной игровой консоли, которая фигурирует под кодовым названием Project Valhalla. Ожидается, что цена этой консоли будет на уровне 200 долларов.

nk_hauz/-mba30wx3lbaqoqq28yc.jpg

Модель должна быть доступной в стандартной конфигурации и в версии Pro, которая будет стоить 250 долларов. За работу этой консоли будет ответственен чипсет Qualcomm Snapdragon 800. Младшая версия будет оснащена 4 ГБ оперативной и 64 ГБ внутренней памяти, а также дисплеем с частотой обновления 60 Гц. В старшей версии будет удвоен объем памяти, а частота обновления будет составлять 90 Гц.

По автономность будет ответственен аккумулятор объемом 5000 мАч. Уже известно, что такая стоимость будет актуальна только в рамках краудфандинговои кампании, которая должна стартовать в ближайшее время. Что интересно, на данный момент нет даже названия компании, которая готовит эту консоль, но информация о прототипе уже есть.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту