Технологииportaltele.com.uaJun 9

Представлений телевізор з Android TV та голосовим управлінням за $130

TCL є одним з найбільших брендів на ринку телевізорів в Північній Америці. На цьому тижні виробник анонсував два нових розумних телевізора з Android TV з екранами діагоналлю 32 і 40 дюймів.

nk_hauz/-m9nf3dwnhlxopryeorv.jpg

Першим є TCL 32 Class 3-Series, який отримав екран діагоналлю 31,5 дюйма роздільною здатністю 720p. Підтримки розширеного динамічного діапазону немає, що не дивно, враховуючи ціну в 129 доларів. Телевізор отримав два роз’єми HDMI, підтримку Wi-Fi, Bluetooth, один порт USB 2.0 і роз’єм Ethernet. Потужність аудіосистеми складає 10 Вт, телевізор підтримує систему об’ємного звучання Dolby Digital.

Друга модель отримала екран діагоналлю 39,5 дюйма дозволом 1080p. Потужність звукової системи в даному випадку збільшена до 16 Вт, є підтримка об’ємного звуку Dolby Digital Plus. В оснащення входить той же самий набір роз’ємів.

💬 Последние комментарии
ГОСТЬ
ГалЫчанЫ - чЫстять парашІ в ЭвропІ.
Луна -2
Он может и бизнесмен и уклоном в сторону востока.но, объясни, чем это плохо?Он именно он, а не Петька - гетьман, и не ЗЕЛЕНСКИЙ-КОМИК,боящийся собственной тени, договаривался с Донецком о пленных, .и ему доверяли ..
Каменяр
Згинуть наші вороги, як роса на сонці.... Від злості!
Каменяр
А ти де мешкаєш, не в Європі? Чи ти ІР- адресу німецьку привласнив, "повернув", як прийнято в кремлівськіх лакеїв?
Елена
Он такой же барыга бизнесмен как и все другие, только с уклоном в сторону востока,предложи ему выгодные контракты со стороны Запада,вектор Виктора Владимировича резко поменяется на противоположный, ничего личного, только интересы бизнеса.Роджнер мудило.
Елена
Я первопричину показываю
Каменяр
Для довідки - на сайті "Миротворець" Савенкова Фаина Владимировна записана як жертва психологического насилия и российско-террористической пропаганды. Хтось проти?