Представник АМКУ вважає антиконкурентними вимоги lifecell щодо необхідності цінового регулювання пропозицій "Київстар" і "Vodafone Україна"

12.06.2019 17:18 ua.interfax.com.ua
Встановлення цінового регулювання для одних гравців ринку мобільного зв'язку та відсутність такого для інших у результаті призведе до спотворення конкуренції, вважаєте державний уповноважений Антимонопольного комітету України (АМКУ) Марія Процишен.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

М.Процишен наголосила, що АМКУ переконаний у правильності застосування власної методики визначення монопольного (домінуючого) становища суб'єктів господарювання на ринку, оскільки постійно її застосовує, і впевнений у законності свого рішення з питань регіональних тарифів - і цю позицію обстоюватиме в судах.

"Провадження у справі тривало понад два роки, було задоволено більше ніж десять клопотань сторін із проханням надати додатковий час для аргументації. Заявник неодноразово змінював прохальну частину своєї заяви, в результаті заявив про необхідність цінового регулювання пропозицій своїх конкурентів, зберігаючи вільне ціноутворення для себе. Заявник у рамках заяви говорить про необхідність зниження тарифів конкурентів, хоча паралельно компанія веде риторику про низьку вартість послуг мобільного зв'язку в Україні, що підтверджується їхніми власними діями з підвищення вартості тарифних планів", - зазначила М.Процишен щодо позову lifecell до АМКУ про перегляд рішення, яке стосується регіональних тарифів "Київстар" і "Vodafone Україна".

Вона також наголосила, що рішення приймалося за заявленим lifecell часовим проміжком і переглядатиметься також у рамках цього періоду - незважаючи на те, що на сьогодні вже впроваджено процедуру перенесення абонентського номера (MNP), що, безсумнівно, створює додаткові позитивні опції для абонентів.

"АМКУ не захищає конкурентів, АМКУ захищає конкуренцію. Цінове регулювання для одних гравців і відсутність такого для інших у результаті призведе до спотворення конкуренції на користь одного з учасників, але не на користь кінцевого споживача, який втратить можливість користуватися акційними пропозиціями інших двох учасників ринку мобільного зв'язку", - наголосила державний уповноважений АМКУ.

Як повідомлялося, раніше lifecell звернувся до суду з проханням визнати нечинним рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 3 жовтня 2018 року, згідно з яким той відмовився визнавати порушення з боку мобільних операторів "Vodafone Україна" та "Київстар" у частині можливого завищення цін на дзвінки на номери інших мереж у певних регіонах країни.

Комментарии

us Гость, 15.05.2019 03:18

"Мы имеем"? Да это вас имеют:!))

fr Укртелеком.UA, 15.05.2019 03:03

нехер было пилить свой Укртелеком, на драгметаллы оборудование времён ссср курочить и потом за копейки по цене Лондонской биржи просирать, а сами объекты Госсвязи потом продавать лоховатым\вороватым Китайцам... еще в 2000 году мы предлагали развивать свои собственые разработки мобильной связи, схемы уплотнения каналов, шлюзы для групповых абонентов и национального оператора... но хохол\рагуль как всегда о своём ...главное сегодня украсть\хапнуть и завтра "моя хата с краю"... зачем голова? нам мозг не ТоварищЬ - да здраствует хлопанье хохло-влагалищЬ !!! проще сесть на член иностранного хозяина\оператора и тупо выполнять его указания. сугс! п.с. полностью поддерживаю гостя, 14.05.2019 20:09 - застрявшие во временах "кровавой Панды" Рагули-Пэрэможци вообще должны сидеть в схронах на горе Говэрле и дудеть в свои Трэмбиты \ самие довгие у Эвропи дудалки! \ - т.е. бути гидными своих прЭдкив... Остальным "нэсвидомым" при мин.зарплате в 10 тыс. грн, потратить 100 грн. на связь, это копейки... Например за средний пакет в 250 грн. мы уже имеем 4G нормальный безлим инет, безлим на ютуб, безлим пакет телеканалов, собственно услуги связи и как бонус персональный счёт для оплаты товаров\услуг прямо с телефона

ua гость, 14.05.2019 20:09

При зарплате в 10 тыс. грн, потратить 100 грн. на связь, это что, много? Т.е. купить смарт за 20 тысяч, это номально. Да? А сто грн на "поговорить", это обидно. Ну и ну.

us Гость, 14.05.2019 17:46

Да, с абонентов на халяву бабло стричь - это вам не вагонами воровать:!))

us Гость, 14.05.2019 17:28

А кто будет защищать абонентов от этих любителей конкуренции:?))

il Гость, 14.05.2019 17:27

жулики все

us Гость, 14.05.2019 17:26

А что, у этих жуликов есть какая-то разница в ценовых предложениях???

Добавить комментарий