Рак у роті: які симптоми?
Технологииzdorovia.com.ua18 ноября 2020

Рак у роті: які симптоми?

Важливо вчасно виявляти рак, адже це може збільшит шанси на виживання навіть на 90%.

Рак у ротовій порожнині

Британський стоматолог назвала симптоми раку, який виникає у роті. Доктор Гхарат заявив, що пандемія коронавірусу вкрай негативно позначилась на стоматологічній галузі, закривши в якийсь момент для громадян доступ до багатьох її послуг. Іншим аспектом проблеми став страх людей перед можливим зараженням, через яке вони не хочуть звертатися до стоматологів навіть при наявності такої можливості. Все це, на думку експерта, може збільшити статистику запущених випадків раку порожнини рота, який би міг виявлятися своєчасно завдяки плановим відвідинам зубних лікарів.

Рак у ротовій порожнині можна вилікувати, якщо буде виявлений досить рано, підкреслив британський стоматолог. Фахівець розповів: цей тип раку може виникати на поверхні язика, внутрішній стороні щік, на піднебінні, губах, яснах.

"Одним із симптомів, які не варто ігнорувати, є поява грудочок в роті", - назвав лікар один із проявів раку.

Інші симптоми раку, що виникає в роті, включають в себе: - болючі виразки, що не загоюються протягом декількох тижнів; - біла або червона пляма на внутрішній стороні рота; - грудки в лімфатичних вузлах на шиї, - біль або труднощі з ковтанням; - зміна голосу; - скутість рухів щелепами.

Якщо якісь з цих ознак тривають більше двох тижнів слід записатися на прийом до лікаря або стоматолога, щоб фахівець провів розслідування проблеми.

Написать комментарий