Раптом щось піде не так: в Tinder з'явиться кнопка виклику на допомогу
Технологииsocportal.info26 января 2020

Раптом щось піде не так: в Tinder з'явиться кнопка виклику на допомогу

Користувач зможе непомітно подати сигнал диспетчеру. Якщо з клієнтом не вдасться зв'язатися, диспетчер викличе екстрені служби

Додаток для знайомств Tinder впроваджує нові функції системи безпеки, серед яких є тривожна кнопка. Користувач може натиснути її, якщо під час побачення щось пішло не так, повідомляє CNN.

Крім того, в додатку з'явиться можливість зачекініться, таким чином повідомивши друзям, де проходить побачення.

Для впровадження цих функцій власник Tinder Match Group викупив частку в розробника програми Noonlight, яке відстежує геолокацію і при необхідності повідомляє правоохоронним органам про загрозу користувачеві. Однак щоб використовувати функції безпеки в Tinder, користувачеві доведеться встановити і Noonlight.

Якщо користувач відчує, що побачення стає небезпечним, він може натиснути на кнопку, яка тут же відправить сигнал диспетчерам. Спочатку диспетчер напише користувачеві і, якщо той не відповість, подзвонить йому. Якщо користувач не відповість і на дзвінок, то диспетчер викличе екстрені служби.

Мета такої схеми - дозволити користувачеві попросити про допомогу, не викликаючи підозр.

У США функції стануть доступні в наступний вівторок. Вони з'являться в новому розділі «Центр безпеки» і будуть безкоштовними. Потім вони з'являться і в інших країнах.

Крім того, Tinder тестує функцію верифікації фото. Так користувачі зможуть переконатися, що дійсно спілкуються з тим, кого бачать на фотографії, до того, як прийдуть на побачення.

Для підтвердження користувач повинен буде надіслати знімки в певних позах, після чого штучний інтелект порівняє їх з опублікованими фото. Акаунти, що пройшли перевірку, будуть позначені спеціальним значком. У компанії запевнили, що ця функція стане доступна по всьому світу вже в 2020 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Срочно сойдет с ума.
кипчак
Такое впечатление, что вместе с европейским образованием, украинским "специалистам", в качестве эксперимента над человечеством, уже вживили некий чип, блокирующий интеллектуальное развитие. Создали воз и маленькую тележку национально ориентированных организаций и институтов, только не понятно, что они изучают. Пока истории известно только, что гарни дивчата у виночках чудово спивали и танцювали, а хлопци-козаки наймлись у ризни армии, щоб поживытысь, або гулялы на Сичи. Образованные как-то больше трудились на разных поприщах не в несуществующей Украине, а на "оккупантов", говорили на разных языках соседей, а не на украинском, отцы нации не оставили после себя ничего приличного ни в материальном, ни в духовном смысле, только малочисленные человеконенавистнические писульки, которые в приличном обществе не предъявишь.
Кот Матроскин
Да у Ивана был большой и толстый. Девушка думала о нём и оговорилась. С кем не бывает...
Кот Матроскин
Шо, уже больше нечего ломать?
Гость
А только не будет этого звёздного часа... а будет три с половиной года отвратительного властвования (антихриста).
Кот Матроскин
Ничего ей не будет.
Гость
А отчего нет ране оставленных отзывов?