ТехнологииИсточник1 февр.

Razer Viper 8 KHz – перша ігрова миша з частотою опитування 8000 Гц

Компанія Razer, що спеціалізується на випуску продукції для любителів ігор і киберспортсменов, днями представила запатентовану технологію Razer HyperPolling. Ця технологія дебютувала в миші Razer Viper 8K Hz – першої в світі ігровий миші для з реальною частотою опитування 8000 Гц. Нагадаємо, стандартної для таких пристроїв зараз вважається частота 1000 Гц.

nk_hauz/-msowb-2gvzxaoco6uq6.jpg

За словами Razer, від частоти опитування залежить точність і чуйність миші. Більш висока частота опитування може «усунути дратівливі мікроперериванія, значно покращуючи продуктивність ігрового процесу, коли частка секунди може стати різницею між перемогою або поразкою». Збільшення частоти до 8000 Гц, забезпечене використанням високошвидкісного мікроконтролера USB, дозволило скоротити затримку введення з 1 мс до 125 мкс.

До інших достоїнств миші Viper 8K Hz віднесені оптичні перемикачі Razer другого покоління і оптичний датчик Razer Focus+. Згадані перемикачі поліпшені за рахунок більшої тактильного зворотного зв’язку. Вони розраховані на 70 млн натиснень. Оптичний датчик Razer Focus+ характеризується дозволом 20000 точок на дюйм. Він дозволяє відстежувати переміщення зі швидкістю до 650 дюймів в секунду і з прискоренням до 50g.

Миша симетричної форми забезпечена гумовими бічними вставками і тефлоновим ніжками. Вона прикрашена RGB-підсвічуванням Razer Chroma. Конструкція включає вісім програмованих кнопок. Налаштування зберігаються в хмарі і вбудованої пам’яті. Підключення до комп’ютера забезпечує кабель Speedflex довжиною 1,8 м. Розміри самої миші рівні 73х57,6х37,81 мм, маса – 71 г (без кабелю). Виробник оцінив новинку в 80 доларів.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай, укрогимно! Ты свои нарративы засунь себе в укрожопу. Ты никого не переубедишь своим говном. Пи@дуй к своим на украмправду! И Ленку-целку не забудь!
Гость
Вот примитив.
ALWAS
А что вы хотели, панове ? На содержание приютов для собак деньги нужны. А брать их негде..... А ведь на одного пса в приютах тратится больше, чем на пациента в больнице. Демократия.....
Красное солнышко
Это католики. Они признают над собой авторитет римского папы. Но, на самом деле, они ничего не признают в своей массе. Просто название и все.
Серж
Блин, украинцев в дверь, а они в окно!
ALWAS
Уже от жуков-червяков переходим к амёбам. Будем ими питаться.
Гость
Какая дичь творится.Зачем лезть политикой куда только можно.Запретите нам ещё дышать,так как этим же воздухом дышат русские. Сила в объединении,в созидании,в мире,а не в нагнетании агрессии,провокациях,не в навязывании русофобских мракобесных правил. Политика украинской власти ущербна и разрушительна.