ТехнологииJun 26

Renault Group знайшла нового партнера для створення електрокарів

Renault Group і STMicroelectronics оголосили про початок стратегічного партнерства, в рамках якого STMicroelectronics буде розробляти, виробляти та поставляти Renault Group продукти та супутні компонувальні рішення для силової електроніки, використовуваної в електричних і гібридних автомобілях.

nk_hauz/-md64q6xpw9bjiytaiyb.jpg

Renault Group і STMicroelectronics займуться підвищенням енергоефективності групи в області електричних і гібридних автомобілів на базі широкозонних напівпровідників STMicroelectronics. Партнери будуть розробляти економічні, компактні, модульні компоненти відповідно до технологічних потреб Renault Group в карбідокремнієвих виробах (SiC) та нітрид-галієвих транзисторах (GaN), включаючи супутні компонувальні рішення. У ролі ключового партнера Renault з інновацій STMicroelectronics з 2026 по 2030 роки отримає гарантовані обсяги щорічних замовлень на такі модулі та транзистори.

«Ми раді, що в наших рішеннях буде використовуватися силова електроніка такого лідера ринку, як компанія STMicroelectronics. Разом ми будемо розробляти технології для підвищення енергоємності і скорочення часу зарядки акумуляторів для наших електричних і гібридних автомобілів. Це партнерство гарантує майбутні постачання ключових компонентів, які допоможуть скоротити втрати енергії на 45% і вартість електричної силової установки на 30%, завдяки чому ми реалізуємо свої цілі щодо підвищення доступності, прибутковості та популярності електромобілів», – сказав Лука де Мео, генеральний директор Renault Group.

«ST розробляє найсучасніші силові напівпровідники, які використовуються в електрифікованих платформах для автомобілів. Завдяки таким передовим матеріалам, як карбід кремнію і нітрид галію, ми створюємо ефективні рішення, які допоможуть Renault Group реалізувати свою стратегію розвитку електричних і гібридних платформ нового покоління, – зазначив Жан-Марк Шері (Jean-Marc Chery), президент і генеральний директор STMicroelectronics. – ST і Renault Group поділяють спільне прагнення до підвищення екологічності транспорту. Це партнерство стане черговим кроком у поступовій декарбонізації, яка зараз відбувається в автомобільній промисловості та пов’язаних ланцюжках постачання».

Принципи сталого розвитку лежать в основі стратегії і рішень як Renault Group, так і STMicroelectronics. І це стратегічна співпраця черговий раз доводить, що технології і продукти ST допомагають підвищувати екологічність транспорту та енергоефективність систем і пристроїв будь-яких типів. Перехід на енергоощадні технології та скорочення енергоспоживання в експлуатації електричних і гібридних автомобілів допоможе Renault Group і далі знижувати викиди вуглецю відповідно до своєї мети по досягненню вуглецевої нейтральності до 2040 року в Європі і до 2050 року в світі.

Презентація технологічної екосистеми Renault, включаючи розповідь про стратегічну співпрацю з STMicroelectronics, буде опублікована в ході онлайн-конференції Renault eWays, яка відбудеться в середу 30 червня 2021 року о 12:00. Лука де Мео зі своєю командою представлять стратегію, яка зробить Renault Group лідером електрифікації та допоможе підвищити доступність і прибутковість електромобілів.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?