Renault Group знайшла нового партнера для створення електрокарів
Технологии26 июня 2021

Renault Group знайшла нового партнера для створення електрокарів

Renault Group і STMicroelectronics оголосили про початок стратегічного партнерства, в рамках якого STMicroelectronics буде розробляти, виробляти та поставляти Renault Group продукти та супутні компонувальні рішення для силової електроніки, використовуваної в електричних і гібридних автомобілях.

Renault Group і STMicroelectronics займуться підвищенням енергоефективності групи в області електричних і гібридних автомобілів на базі широкозонних напівпровідників STMicroelectronics. Партнери будуть розробляти економічні, компактні, модульні компоненти відповідно до технологічних потреб Renault Group в карбідокремнієвих виробах (SiC) та нітрид-галієвих транзисторах (GaN), включаючи супутні компонувальні рішення. У ролі ключового партнера Renault з інновацій STMicroelectronics з 2026 по 2030 роки отримає гарантовані обсяги щорічних замовлень на такі модулі та транзистори.

«Ми раді, що в наших рішеннях буде використовуватися силова електроніка такого лідера ринку, як компанія STMicroelectronics. Разом ми будемо розробляти технології для підвищення енергоємності і скорочення часу зарядки акумуляторів для наших електричних і гібридних автомобілів. Це партнерство гарантує майбутні постачання ключових компонентів, які допоможуть скоротити втрати енергії на 45% і вартість електричної силової установки на 30%, завдяки чому ми реалізуємо свої цілі щодо підвищення доступності, прибутковості та популярності електромобілів», – сказав Лука де Мео, генеральний директор Renault Group.

«ST розробляє найсучасніші силові напівпровідники, які використовуються в електрифікованих платформах для автомобілів. Завдяки таким передовим матеріалам, як карбід кремнію і нітрид галію, ми створюємо ефективні рішення, які допоможуть Renault Group реалізувати свою стратегію розвитку електричних і гібридних платформ нового покоління, – зазначив Жан-Марк Шері (Jean-Marc Chery), президент і генеральний директор STMicroelectronics. – ST і Renault Group поділяють спільне прагнення до підвищення екологічності транспорту. Це партнерство стане черговим кроком у поступовій декарбонізації, яка зараз відбувається в автомобільній промисловості та пов’язаних ланцюжках постачання».

Принципи сталого розвитку лежать в основі стратегії і рішень як Renault Group, так і STMicroelectronics. І це стратегічна співпраця черговий раз доводить, що технології і продукти ST допомагають підвищувати екологічність транспорту та енергоефективність систем і пристроїв будь-яких типів. Перехід на енергоощадні технології та скорочення енергоспоживання в експлуатації електричних і гібридних автомобілів допоможе Renault Group і далі знижувати викиди вуглецю відповідно до своєї мети по досягненню вуглецевої нейтральності до 2040 року в Європі і до 2050 року в світі.

Презентація технологічної екосистеми Renault, включаючи розповідь про стратегічну співпрацю з STMicroelectronics, буде опублікована в ході онлайн-конференції Renault eWays, яка відбудеться в середу 30 червня 2021 року о 12:00. Лука де Мео зі своєю командою представлять стратегію, яка зробить Renault Group лідером електрифікації та допоможе підвищити доступність і прибутковість електромобілів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого