Розкрито терміни виходу iPhone 13
Технологииportaltele.com.ua16 декабря 2020

Розкрито терміни виходу iPhone 13

Наступний флагманський смартфон Apple вийде без затримок. Про це в звіті для видання MacRumors заявив авторитетний інсайдер Мін-Чі Ко (Ming-Chi Kuo).

Аналітик зауважив, що Apple врахувала всі проблеми з випуском смартфонів в 2020 році і має намір представити чергове покоління смартфонів точно в строк. Компанія має намір провести традиційну презентацію в вересні. У зв’язку з цим Мін-Чі Ко пророкує, що перша партія iPhone 13 надійде у виробництво вже влітку 2021 року

Експерт також розсекретив інформацію про те, що в 2021 році Apple випустить iPhone з процесором Apple A15. Разом з тим він спростував чутки про те, що основний виробник чіпів для iPhone – тайванська компанія TSMC – знижує темпи виробництва на 20 відсотків. За даними аналітика, попит на смартфони серії iPhone 12 стабільно високий, тому партнери американської корпорації не збираються знижувати обсяги поставок.

Журналісти нагадали, що представлені в 2020 році апарати серії iPhone 12 вийшли в глобальний продаж з затримкою. Виробництво флагманів стартувало лише в вересні, через що Apple вперше з 2011 року довелося перенести свою презентацію на жовтень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Новый шеф Пентагона Ллойд Остин объявил в меморандуме военачальникам и руководству министерства обороны о начале кампании по борьбе с изнасилованиями в американских вооруженных силах.» Шмуля, пыдарный ты пердун, ну дафай, дафай, про пиндосов и их законы с перемогами заливай! Тильки про чёрные дупы мореманов не забывай!
гость
полемизировать с либерально-демократическим философом - всё равно что доказывать тому, что белое это белое, а чёрное - чёрное. У того всегда есть ответ - "сегодня белое, а завтра чёрное - кто знает?".
Елена
Очень плохо.
Елена
Потому что Америка самая великая держава,кому как не ей спасать мир,все технологии от неё,весь шоу бизнес, всё от неё,а от кого-то сибирская язва,ха.сибирская язва это козлоослик,вот кто он.
999
Альянс Зеленского с Санду против России напоминают известный мультфильм. "Ребята,давайте жить дружно!" (Кот Леопольд). Но мыши сговорились мелко пакостить против него. И все зрители смеялись.
Габон не украина
Не оскорбляйте ГабоН украиной
Гость
Не день рождения, а День Позора в том, что родился это чудовище.