Технологииportaltele.com.ua31 авг.

Розсекречений прототип iPhone 4s з Touch ID

Інсайдер Маджіні Бу (Majin Bu) показав фотографії невідомого раніше смартфона Apple з дактилоскопічний сенсором. Зображення доступні в Twitter автора.

nk_hauz/4V__BAVng.jpeg

На розкритих знімках зображений смартфон iPhone 4s з сенсором Touch ID. Фахівець розповів, що про даний пристрій Apple йому розповіло джерело. «Таким чином, Стів Джобс знав про датчик відбитків пальців, який Apple впровадить в наступні роки на iPhone 5s», – підсумував Маджіні Бу.

Також автор повідомив, що існувало кілька прототипів девайса. Частина смартфонів працювала на iOS, частина – на тестовій операційній системі SwitchBoard.

У коментарях до публікації ентузіаст допустив, що продемонстрований пристрій може бути підробленим, проте це дуже складно перевірити. «Правду знають тільки команда Apple і Стів Джобс», – заявив автор.

Випущений в 2011 році iPhone 4s оснащувався кнопкою Home і мав функцію захищеного доступу до девайсу через цифровий пароль. Дактилоскопічний сенсор в смартфонах Apple з’явився лише через два роки – вже після смерті засновника компанії Джобса, з виходом iPhone 5s.