Samsung Galaxy Note 20 Plus отримає 50-кратний зум
Технологииportaltele.com.ua04 июня 2020

Samsung Galaxy Note 20 Plus отримає 50-кратний зум

Популярне мережеве джерело Ice Universe (@UniverseIce), регулярно розкриває достовірні відомості про підготовку новинки з мобільного світу, розповів про конфігурацію багатомодульною камери флагманського смартфона Galaxy Note 20 Plus, який компанія Samsung анонсує в наступному кварталі.

Раніше повідомлялося, що названий апарат не отримає систему 100x Space Zoom, яка забезпечує 100-кратне масштабування. Пізніше стало відомо, що до складу камери Galaxy Note 20 Plus увійдуть 108-мегапіксельний сенсор Samsung Bright HM1, а також два датчика на 12 млн пікселів.

Тепер блогер Ice Universe уточнив конфігурацію камери. Стверджується, що на додаток до сенсора Samsung Bright HM1 зі 108 млн пікселів будуть задіяні 12-мегапіксельний (1/2,55 “) модуль ISOCELL Fast 2L3 з ультраширококутний оптикою і перископну блок на основі 13-мегапіксельного датчика Samsung Slim 3M5. Камера забезпечить 50-кратний зум. Для неї передбачено застосування системи лазерної автофокусування, а ось компонент ToF для визначення глибини сцени в оснащення, по всій видимості, в конфігурацію не увійде.

Разом з апаратом Galaxy Note 20 Plus буде анонсована базова версія Galaxy Note 20. Презентація смартфонів очікується в серпні. Пристрої зможуть функціонувати в мережах 5G.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ключевое слово "СВОИХ". А хохлоту чужое продает, ворованное.
гость
А если грипп?
Гость
Так она давно уже в опе и без Славы.
Ен
А что у нашего северного соседа?Сколько продали,распродали и отдали всех военных секретов и технологий,уничтожили НИИ и целые направления в рос.оборонном ведомстве , ещё до Сердюкова и с Сердюковым во главе,а кто Сердюкова на должность поставил и гражданку Васильеву иже с ним?да вообще и до Сердюкова всё что могли уничтожили и распродали, разве не так?Так,где наказания виновных?Нет такого,ну кроме там прапорщика зав.вещевого и продуктового склада и десятка генералов,но не тех кто реально был причастен к разгрому Армии и Флота,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Америка великая страна,поздравим и мы вместе с Владимиром Александровичем США с Днём Независимости.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
сало
так и будет
сало
и это интересно