Samsung Galaxy Watch 3 показали в трихвилинному відео
Технологииroot-nation.com27 июля 2020

Samsung Galaxy Watch 3 показали в трихвилинному відео

Офіційна прем’єра розумного годинника Samsung Galaxy Watch 3 відбудеться тільки 5 серпня, але одному з користувачів вже пощастило покрутити пристрій в руках. В результаті на YouTube з’явився, можна сказати, перший відеоогляд цього розумного годинника – трихвилинний ролик підтверджує багато особливостей пристрою, про які говорилося раніше.

У ролику демонструється Galaxy Watch 3 з екраном діаметром 1,2 дюйма (корпус 41 мм) з поворотним і досить тонким безелем. Кнопки піддали редизайну, через що Galaxy Watch 3 більше схожий на звичайний годинник, ніж на розумні годинники Samsung минулих поколінь. Пристрій підтримує ЕКГ, має захищений відповідно до ступеня IP68 корпус (захист екрану забезпечує загартоване скло Gorilla Glass DX) і 8 ГБ флеш-пам’яті.

Цікаво, що відео було опубліковано ще 24 липня, на даний момент ролик переглянули майже 100 000 разів. Зазвичай компанії жорстко реагують на подібного роду витоки – вимагають негайного видалення подібного контенту. Але в даному випадку цього чомусь поки що не сталося.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии