Технологииitechua.com6 янв.

Samsung представила перший безрамковий 8К-телевізор

Розумний телевізор оснащений квантовим процесом з ШІ і оновленим призначеним для користувача інтерфейсом. Він може масштабувати картинку з будь-якого джерела до дозволу 8К.

nk_hauz/-lxtyxybg4zzc5kmc-yd.jpg

Телевізор також отримав «цифрового дворецького», який дозволить йому керувати іншим обладнанням розумного будинку через Bluetooth або Wi-Fi. З мобільних пристроїв можна вивести зображення на телевізор одним дотиком. Крім того, Q950TS підтримує цифрових помічників Bixby, Google Assistant і Amazon Alexa.

Новий розумний телевізор Samsung також отримав технологію Samsung AI ScaleNet, яка дозволяє здійснювати потокову передачу контенту в 8К в мережах з пропускною спроможністю, достатньою лише для 4К-відео. Також телевізор підтримує кодек AV1 для відтворення 8K-відео в додатку YouTube.

Більш докладно Samsung розповість про безрамковий телевізорі на виставці CES, яка стартує 7 січня.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .