Технологииdialogs.org.uaSep 28

Samsung скасувала жовтневу презентацію Galaxy S21 FE

Багато шанувальників Samsung вже місяць чекають на вихід «народної» версії флагмана Samsung Galaxy S21. Запуск новинки, відомої нам як Samsung Galaxy S21 FE, вже не раз переносився. Спочатку ми очікували, що вона вийде навесні, потім анонс перенесли на серпень. Але і на традиційній серпневій презентації Galaxy Unpacked ми так і не побачили новинку. Пізніше стало відомо, що Samsung відклала запуск спадкоємця торішнього Galaxy S20 FE до жовтня. А тепер сама ж Samsung оголосила про скасування запланованої презентації.

nk_hauz/gGZwgQHng.jpeg

Офіційні представники Samsung повідомили корейським ЗМІ, що компанія вирішила скасувати презентацію Galaxy S21 FE, яку планувалося провести в онлайн-форматі в середині жовтня. Мало того, зараз в Samsung вирішується доля самого запуску Galaxy S21 FE і, швидше за все, компанія «поховає» смартфон, так і не випустивши його на ринок.

Відзначається, що в Samsung є як мінімум дві причини відмовитися від запуску Galaxy S21 FE. Перша причина пов’язана з кризою напівпровідникової промисловості, яка привела до серйозної нестачі чипів. А друга причина полягає у високому попиті на складаний смартфон Samsung Galaxy Z Flip 3, який перевершив очікування компанії. А оскільки Samsung Galaxy S21 FE мав базуватися на тому ж чипі Qualcomm Snapdragon 888, що і Galaxy Z Flip 3, компанія вирішила приберегти процесор для складного смартфона, який добре продається, ніж для «народного» флагмана, реальний попит на який поки невідомий.

💬 Последние комментарии
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.
наблюдатель
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота. А кто выступает против Донбасса (Донецка и Луганска), кто вредит Донбассу (Донецку и Луганску), тот враг поганый, мерзкий для мирных людей, жителей Донбасса (Донецка и Луганска).
ЦЕ пропаганда!
УПС
Гость
Дожили. А управление МКС, а также координация всех космических программ находятся в руках США. При этом в Штатах на законодательном уровне закреплено, что все космические объекты, в т.ч. Луна, Марс и другие, находятся в американской юрисдикции.
гвоздь
...