Технологииitechua.com13 окт.

Samsung випустить бюджетний смартфон

Компанія Samsung заявила про те, що випустить гаджет для економних шанувальників своєї продукції. Фахівці вважають, що мова йде про бюджетні смартфонах Galaxy M02 або Galaxy A02, але є припущення, що вони можуть виявитися і одним пристроєм. 

nk_hauz/-mjwpfxpbce3gt2ax34s.jpg

Ймовірно, що в деяких країнах смартфон вийде під різним назвою.  За ще непідтвердженою інформацією, телефон буде мати здвоєну камеру з роздільною здатністю в 13 Мп, а фронтальну в 8 Мп. Очікується, що ціна нової моделі не перевищить 130 доларів.  Нагадаємо, що недавно в Samsung презентували надміцний планшет Galaxy Tab Active 3. Відомо, що в комплекті йде спеціальний чохол. Він буде захищати планшет від пошкоджень при падінні з півтораметрової висоти. А екран пристрою зроблений з особливо міцного скла. Користувач може користуватися гаджетом навіть в рукавичках. 

💬 Последние комментарии
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?
---
....чтоб тебя на Земле не теряли постарайся себя не терять....не знаю чьи это слова,но они теперь всегда будут звучать его голосом....