Технологииsuspilne.media18 нояб.

Сенат допитав очільників Facebook та Twitter щодо роботи на виборах

Глава і засновник найбільшої соціальної мережі світу Facebook Марк Цукерберг і глава соцмережі Twitter Джек Дорсі дали свідчення в Сенаті щодо роботи їхніх платформ під час виборів президента США.

nk_hauz/-mmn7udc-wcovo3im2i-.jpg

Це вже вдруге за тиждень, коли Цукерберга і Дорсі викликають на допит. Зокрема, сенаторів цікавило, чому на платформах було обмежено поширення спірних статей про сина кандидата від демократів Джо Байдена, передає ВВС. Окрім того, голів соцмереж запитували і щодо обробки постів чинного президента Дональда Трампа та інших політиків, які виступали проти результатів виборів. Як відомо, за попередніми даними, наступним президентом США обрано Джо Байдена.

Так, Цукерберг заявив, що компанія видаляла помилкові твердження про голосування і відображала попередження на більш ніж 150 млн матеріалах, що поширювалися в соцмережі. Також компанія посилила заходи, щоб не можна було "використовувати нашу платформу для організації заворушень в період після виборів".

Натомість сенатори від демократів цікавили у Дорсі, чи достатньо на його думку було просто позначити повідомлення Трампа "ці вибори - шахрайство" і подібні, як "спірні". На це голова Twitter відповів, що вважає правильним шляхом забезпечити "контекст" та "залучення людей до ширшої розмови". При цьому республіканці, у свою чергу, звинуватили у соцмережу у надмірному цензуруванні повідомлень представників їхньої політсили.

"При фільтрації контента всі рішення приймаються без урахування політичних поглядів, партійної приналежності або політичної ідеології. Ми твердо віримо в неупередженість і прагнемо справедливо забезпечувати дотримання наших правил", - відповів Дорсі.

Цукерберг і Дорсі виступили з віддаленої зв'язку перед юридичним комітетом Сенату США. Це вже другі слухання, присвячені роботі соцмереж в період виборів в США.

Що відомо

  • У США 3 листопада відбулися вибори, на яких американці обирали президента і віцепрезидента, 435 членів Палати представників, 35 представників Сенату і 13 губернаторів штатів і територій.
  • Після оголошення медіа США про перемогу Байдена над Трампом, Трамп зробив низку заяв про те, що не погоджується із результатами, зокрема написавши, що "переміг із великим відривом".
  • Світові лідери привітали Байдена із перемогою на президентських виборах у США, висловлюючи сподівання на співпрацю і спільну боротьбу із найскладнішими проблемами людства.
💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!