Сенат допитав очільників Facebook та Twitter щодо роботи на виборах
Технологииsuspilne.media18 ноября 2020

Сенат допитав очільників Facebook та Twitter щодо роботи на виборах

Глава і засновник найбільшої соціальної мережі світу Facebook Марк Цукерберг і глава соцмережі Twitter Джек Дорсі дали свідчення в Сенаті щодо роботи їхніх платформ під час виборів президента США.

Це вже вдруге за тиждень, коли Цукерберга і Дорсі викликають на допит. Зокрема, сенаторів цікавило, чому на платформах було обмежено поширення спірних статей про сина кандидата від демократів Джо Байдена, передає ВВС. Окрім того, голів соцмереж запитували і щодо обробки постів чинного президента Дональда Трампа та інших політиків, які виступали проти результатів виборів. Як відомо, за попередніми даними, наступним президентом США обрано Джо Байдена.

Так, Цукерберг заявив, що компанія видаляла помилкові твердження про голосування і відображала попередження на більш ніж 150 млн матеріалах, що поширювалися в соцмережі. Також компанія посилила заходи, щоб не можна було "використовувати нашу платформу для організації заворушень в період після виборів".

Натомість сенатори від демократів цікавили у Дорсі, чи достатньо на його думку було просто позначити повідомлення Трампа "ці вибори - шахрайство" і подібні, як "спірні". На це голова Twitter відповів, що вважає правильним шляхом забезпечити "контекст" та "залучення людей до ширшої розмови". При цьому республіканці, у свою чергу, звинуватили у соцмережу у надмірному цензуруванні повідомлень представників їхньої політсили.

"При фільтрації контента всі рішення приймаються без урахування політичних поглядів, партійної приналежності або політичної ідеології. Ми твердо віримо в неупередженість і прагнемо справедливо забезпечувати дотримання наших правил", - відповів Дорсі.

Цукерберг і Дорсі виступили з віддаленої зв'язку перед юридичним комітетом Сенату США. Це вже другі слухання, присвячені роботі соцмереж в період виборів в США.

Що відомо

  • У США 3 листопада відбулися вибори, на яких американці обирали президента і віцепрезидента, 435 членів Палати представників, 35 представників Сенату і 13 губернаторів штатів і територій.
  • Після оголошення медіа США про перемогу Байдена над Трампом, Трамп зробив низку заяв про те, що не погоджується із результатами, зокрема написавши, що "переміг із великим відривом".
  • Світові лідери привітали Байдена із перемогою на президентських виборах у США, висловлюючи сподівання на співпрацю і спільну боротьбу із найскладнішими проблемами людства.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
немкорректно штаны через голо
Не корректно штанишки через голову одевать,и показывать себя умнее, а остальных глупей чем они есть.
Елена
Всё равно не корректно указывать на возраст,я же вам Луночка не хамлю,а ведь , теоретически конечно, сказать не очень лестные слова,но я маладая и красивая Леночка, женщина культурная и добрая,к добрым людям,а вот к Роджеру я не добрая, совсем.А страна Украина добрая,в своей истории она никогда ни на кого не нападала,не угнетала ,а работала в полях,кормила себя и своих детей.
Луна-2
Кто старше -то Эра ? Вы писали что в 70-х уже были студенткой -я же в эти годы училась в школе .Хотите кокетничать - кокетничайте только с мужчинам - но с женщинами- не советую-засмеют.
Луна-2
Милая моя,война в Афганистане - была не в середине 80-х,а 1979 1989 .годы специально для тебя ликбез . ДАЛЬШЕ- ЕСЛИ ЕЕ МУЖ СЛУЖИЛ В Афганистане -то ему уже за 50 -с хвостиком - даже если она и моложе его товсе равно - она уже по годам приближается к нашему возрасту то есть ей лет - 50 -55 не меньше- а в этом возрасте все - уже поседевшие бабушки (у многих внуки уже которым лет 8 -10)Так что кокетничать ансчет своего возраста не надо.Иначе над тобой будут смеяться - И КРМОЕ ТОГО -ОНА КААК-ТО РАЗ ПИСАЛА О 70=Х ГОДАХ ОНА БЫЛА ТОГДА СТУДЕНТКОЙ..я ЖЕ ТОГДА УЧИЛАСЬ ТОЛЬКО В ШКОЛЕ ...
тт
заипали... за наш счет...
тт
"неизбранный мэр"
Елена
Если людям талдычат постоянно что они особенные,умные и одаренные Хохлов и так на протяжении многих лет,они начинают в это искренне верить,так и разделяют народы,ты мне прописные истины не рассказывай,я это знаю давно,со школы,вон македонцы кто? -сербы ,просто им внушали что они македонцы,черногорцы кто ?Те же сербы , только им внушили что они черногорцы,,и мусульмане Боснии и Герцоговины тоже сербы,так это давно всё работает и примеров таких разных уйма,А Америка всё делает так ,как ей нужно и кто с рей ,тот не пропадет,а кто против неё,тому беды и несчастья гарантированы,так же гарантированы,как Роджеру импотенция,ха,правда она у него уже давно,лет двадцать назад случилась.ха.